Podpalacz

Wojciech Chmielarz Wydawnictwo: Czarne Cykl: Jakub Mortka (tom 1) Seria: Ze Strachem kryminał, sensacja, thriller
Czarne
literatura polska
Jakub Mortka (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Ze Strachem
literatura polska

Bardzo dobrze opowiedziana historia, której zakończenie nie jest oczywiste, nawet dla kryminofilów ;)

+ dużo ciekawych postaci, wątki się przeplatają, łączą
+ zaskakujące zwroty akcji
+ dobry wciągający kryminał, taki co czyta się bez przerwy zapominając o świecie dookoła
- niektóre sytuacje i sploty losów wydawały się dość nieprawdopodobne

Pierwsze spotkanie z komisarzem Moryką i ....będzie kolejne
Olbrzymi plus tej książki to miejsce akcji koło...mojego miejsca zamieszkania :))))
ps.po notach,widzę że każda kolejna cześć jest lepsza !

Z chęcią sięgnę po kolejną część przygód Jakuba Mortki. Zaciekawiła mnie ta książka.

Szału nie było, ale to początek serii, więc daję szansę, bo i obiecujące elementy wystąpiły. Zobaczymy co będzie dalej, wszak Mortka powinien być bardziej dociekliwy i stanowczy w sprawie swojego partnera z policji...

Moje kolejne spotkanie z książką Pana Chmielarza i na pewno nie ostatnie.
Historia warszawskiego podpalacza i tropiącego go komisarza Jakuba Mortki. Historia policjanta, który mimo, że zawalił prywatne życie okazał się uczciwym i znającym się na rzeczy prawdziwym "psem". Złapanie podpalacza staje się jego główny celem, mimo że ....

Prztgoda z komisarzem Mordka udana. Polecam zakończenie zaskakujące.

audio

Naprawdę nie mam pojęcia, jakim cudem ta książka wpadła w moje ręce dopiero 8 lat po premierze... Jest świetna! Wartka akcja, ciekawi bohaterowie (niejednoznaczni, tacy... ludzcy), dość zaskakujące zakończenie. Cudownie, że przede mną jeszcze kilka książek Wojciecha Chmielarza, na pewno wrócę do cyklu komisarza Jakuba Mortki!

Na półkach: , , , ,

Bardzo dobry kryminał.Tak jak u Chmielarza -ostatnie strony równie ważne,pomimo iż wydaje się,że już wszystko wiemy.Fabuła i bohaterowie dla mnie super.Z pewnością będę kontynuować serię o Komisarzu Mortce.Polecam.

Dyskusje

6 091