Przejęcie

Okładka książki Przejęcie
Wojciech Chmielarz Wydawnictwo: Czarne Cykl: Jakub Mortka (tom 3) Seria: Ze Strachem kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Jakub Mortka (tom 3)
Ze Strachem
Czarne
2017-05-17
2014-11-12
Kolumbia literatura polska niebezpieczeństwo strach szantaż śledztwo śmierć Warszawa zabójstwo
Inne

Okładka książki Zimno zimniej zbrodnia Wojciech Chmielarz, Robert Ostaszewski, Anna Rozenberg, Magda Stachula, Bartosz Szczygielski, Izabela Szolc, Marcin Wroński, Ryszard Ćwirlej
Ocena 0,0
Zimno zimniej ... Wojciech Chmielarz,...
Okładka książki Sabat. Antologia. Tom 1 Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Łukasz Orbitowski, Łukasz Radecki, Guy N. Smith, Robert Ziębiński
Ocena 8,0
Sabat. Antolog... Wojciech Chmielarz,...
Okładka książki Sabat. Antologia. Tom 2 Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Łukasz Orbitowski, Łukasz Radecki, Guy N. Smith, Robert Ziębiński
Ocena 8,0
Sabat. Antolog... Wojciech Chmielarz,...
Okładka książki Opowiem Ci o zbrodni. Historie prawdziwe 4 Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Małgorzata Fugiel-Kuźmińska, Katarzyna Grochola, Michał Kuźmiński, Robert Małecki, Joanna Opiat-Bojarska, Jacek Piekiełko
Ocena 6,6
Opowiem Ci o z... Igor Brejdygant, Wo...

świetny kryminał

Z pozoru nie powiązane ze sobą zdarzenia i miejsca okazują się częścią większej sprawy. Mortka się wyrobił jako śledczy, zaczyna też panować nad sobą i swoim życiem. Zakończenie niespodziewane, ale bardzo dobre.

Właśnie pękł Mordka nr 3.I zaraz następny ruszy. A z serią jest jak z serialem.Jesli bierzesz się od razu za cały sezon/sezony , odcinek za odcinkiem przez przerwy,to coś zaczyna lekko skrzypieć.I tu też podobnie.Ale naprawdę nie przeszkadza.Do kryminału jako takiego nie przekonał mnie zbytnio nawet pan Larsson,ale już panu Wojtkowi się udało.Jak?Pojęcia nie mam.z książki...

Nie wiem, czy to co napisał pan @wojciechchmielarz w tej książce czy jest tylko z jego głowy, czy takie rzeczy dzieja sie naprawdę.
Wygrana a poźniej horror.
Wpleciony jeden z moich ulubionych bohaterow Jakub Mortka.
Ja naprawde zaczełam sprawdzac doniesienia o wygranych znikąd i wiadomosci zrozpaczonych rodzin o osadzonych w kolumbijskich wiezieniach.
Każdy rodzic...

Z każdym tomem widać ewidentny postęp, widać ewolucję naszego komisarza. Jego życie też jakby nabiera więcej kolorów. Sam pomysł na zagadkę kryminalny ciekawy, inny. Koniec również jest dość osobliwy. Nie pozostaje mi nic innego jak sięgnąć po tom IV. Polecam

Widoczny ogromny przeskok mentalny między "Podpalaczem" i "Farmą lalek", a "Przejęciem". Kobiety nie są już traktowane przez Chmielarza z szowinistycznym zacięciem, a pojawia się ciekawa postać Suchej. Historia dość pogmatwana, czułam się przytłoczona tym, czego dowiadujemy się na samym końcu. Sama książka chyba najlepsza z dotychczasowych w tej...

Kolejny znakomity kryminał na czele z Jakubem Mortką. Bohater wzbudzą coraz większą sympatię oraz podziw. Nieprzewidziane zakończenie, które czyni z książki jeszcze większe arcydzieło.

I kolejna bardzo dobra opowieść. Muszę przyznać, że p. Chmielarz staje się moim ulubionym polskim autorem.

Świetna książka. Jest tak duża ilość wątków że "trzeba się pilnować ". Zakończenie bardzo zaskakuje. Trudno rozgryźć Polaco. Zgadzam się z jedną z opinii, że Autor pozamiatał w tej części. Uważam, że poprzednie części są równie dobre. Fajny ten Mortka😀

Kolejna książka z serii Komisarza Mortki i tak jak wcześniej, tak i tutaj autor nie zawiódł.
Książka wciąga od pierwszej strony, nie jest przewidywalna, co również jest dużym plusem. Wątek kryminalny przeplata się z dalszymi losami komisarza Mortki, a u niego zawsze dzieje się.
Stanowczo warta przeczytania, w szczególności jeśli ktoś rozpoczął już przygodę z tą serią.

5 020
    1 327