Naznaczeni. Więzy krwi

Nominacja w plebiscycie 2018
Jennifer Lynn Barnes Wydawnictwo: Pascal Cykl: Naznaczeni (tom 4) literatura młodzieżowa
Bad Blood
2018-02-15
2018-02-01
Piotr Zawada
Pascal
młodzieżowy kryminał tajny projekt nastolatkowie morderstwo śledztwo z przeszłości literatura amerykańska kategoriathriller/sensacja/kryminał
Bad Blood
Naznaczeni (tom 4)
literatura młodzieżowa
2018-02-15
Piotr Zawada
Inne

Na półkach: , , , , , , ,

Wow! Wow! Wow!
Niesamowita seria! Jestem pod wrażeniem ostatniego tomu. I bardzo mi przykro, że nie ma ich więcej.
Mam nadzieję, że uda mi się spotkać więcej takich serii <3.
Gorąco polecam!!!

Na półkach: , , , , ,

Kiedy myślę o tej książce moją pierwszą myślą nie są sprawy kryminalne (które były genialnie przemyślane), ale są nią bohaterowie - Cassie, Dean, Michael, Sloane, Lia i ich opiekunowie. Bo to nie były śledztwa, które uczyniły tą książkę tak wyjątkową, a postacie które skradły moje serce.
Każdy z bohaterów miał własną, nie mniej ważną od innych, historię. I każda z nich...

Świetna książka!

Jak wspominałam przy opinii poprzednich tomów : "Co tom to gorzej". I przy tej części mam podobnie, kilka razy w czasie czytania musiałam się cofać do tyłu by przypomnieć sobie dlaczego i jak się stało i w ogóle co się działo. Męczyłam się bardzo przy te pozycja i może część 4,5 coś zmieni.

Ostatnia, (według mnie) najlepsza, najbardziej wzruszająca i trzymająca w napięciu powieść o Cassie i innych Naznaczonych.

Uważam, że jest to chyba dotychczas najlepsza książka z całej serii, może dlatego, że to właśnie w tej części dostajemy odpowiedzi na pytania zadawane już w tomie pierwszym.
Książka pełna była napięcia oraz zaskakujących zwrotów akcji, przez co trudno było mi ją odstawić. Dokładny opis śledztwa, toku myślenia, jak również miejsc pobytu głównych bohaterów sprawił, że...

Po przeczytaniu 4 części czułam niedosyt, ale jak się okazało wyjdzie 5 część. Nie spodziewałam się, że tak wszystko się potoczy. Ta część tak samo mi się podobała jak 3 i trzymała w napięciu.

Na półkach: , , , , , , ,

Wspaniała. Bardzo ciekawie napisana i niezwykle wymyślona historia. Oby było takich więcej.
Polecam, polecam! :)

Z każdą kolejną częścią opowieść staje się coraz bardziej naciągana, jednak doceniam nieoczekiwane zwroty akcji i ciekawą fabułę.

FENOMEN. Zakończenie tej serii takie jakie oczekiwałam. Nieoczywiste, nieprzypadkowe, perfekcyjne. Myślę, że nikt kto przeczytał tę książkę nie żałuje. Co prawda nie było to aż takintrygujące jak pierwszy i drugi ton, bo zdążyłam się przyzwyczaić do tej ekscytacji. Wolałam czytać niż robić cokolwiek innego. Chciałam tylko spokoju i możliwości skończenia tej serii. Byłam tak...

Dyskusje

• 2018