Naznaczeni. Więzy krwi

Okładka książki Naznaczeni. Więzy krwi Jennifer Lynn Barnes
Nominacja w plebiscycie 2018
Okładka książki Naznaczeni. Więzy krwi
Jennifer Lynn Barnes Wydawnictwo: Pascal Cykl: Naznaczeni (tom 4) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Naznaczeni (tom 4)
Bad Blood
Pascal
2018-02-15
2018-02-01
Piotr Zawada
młodzieżowy kryminał tajny projekt nastolatkowie morderstwo śledztwo z przeszłości literatura amerykańska kategoriathriller/sensacja/kryminał
Inne

To jedna z tych książek, które bardzo ciężko odłożyć.
Ciekawe zakończenie serii, można by się przyczepić do paru rzeczy i rozwiązań, ale zakończenie jest bardzo satysfakcjonujące :)
Będzie mi brakować całej ekipy

To jedna z tych książek, które bardzo ciężko odłożyć.
Będzie mi brakować całej ekipy

Na półkach: , , , , , , ,

Wow! Wow! Wow!
Niesamowita seria! Jestem pod wrażeniem ostatniego tomu. I bardzo mi przykro, że nie ma ich więcej.
Mam nadzieję, że uda mi się spotkać więcej takich serii <3.
Gorąco polecam!!!

Wow! Wow! Wow!
Mam nadzieję, że uda mi się spotkać więcej takich serii <3.
Gorąco polecam!!!

Na półkach: , , , , ,

Kiedy myślę o tej książce moją pierwszą myślą nie są sprawy kryminalne (które były genialnie przemyślane), ale są nią bohaterowie - Cassie, Dean, Michael, Sloane, Lia i ich opiekunowie. Bo to nie były śledztwa, które uczyniły tą książkę tak wyjątkową, a postacie które skradły moje serce.
Każdy z bohaterów miał własną, nie mniej ważną od innych, historię. I każda z nich była na swój sposób wyjątkowa i przejmująca, trafiająca prosto do serca czytelnika. Świetnym dodatkiem była perspektywa morderców, która pozwalała czytelnikowi na jeszcze dokładniejsze zrozumienie sprawy i spojrzenie na nią z innej perspektywy.
Podziwiam autorkę za wykreowanie tak barwnych postaci w powieści, która sama w sobie jest nietuzinkowa.

Świetna książka!

Świetna książka!

Jak wspominałam przy opinii poprzednich tomów : "Co tom to gorzej". I przy tej części mam podobnie, kilka razy w czasie czytania musiałam się cofać do tyłu by przypomnieć sobie dlaczego i jak się stało i w ogóle co się działo. Męczyłam się bardzo przy te pozycja i może część 4,5 coś zmieni.

Ostatnia, (według mnie) najlepsza, najbardziej wzruszająca i trzymająca w napięciu powieść o Cassie i innych Naznaczonych.

Uważam, że jest to chyba dotychczas najlepsza książka z całej serii, może dlatego, że to właśnie w tej części dostajemy odpowiedzi na pytania zadawane już w tomie pierwszym.
Książka pełna była napięcia oraz zaskakujących zwrotów akcji, przez co trudno było mi ją odstawić. Dokładny opis śledztwa, toku myślenia, jak również miejsc pobytu głównych bohaterów sprawił, że poczułam się jakbym razem z Cassie, Michaelem, Deanem i Sloane rozwiązywała sprawę. Opisy te również przybliżyły mi, w jaki sposób myśli profiler, profilując człowieka oraz pracę agentów FBI i związane z nią emocje :)
Jednak samo zakończenie zrobiło na mnie chyba największe wrażenie. Emocje ,które towarzyszyły mi kończąc ostatni tom ,,Naznaczonych" są nie do opisania. Książka zdecydowanie godna polecenia!

Po przeczytaniu 4 części czułam niedosyt, ale jak się okazało wyjdzie 5 część. Nie spodziewałam się, że tak wszystko się potoczy. Ta część tak samo mi się podobała jak 3 i trzymała w napięciu.

Na półkach: , , , , , , ,

Wspaniała. Bardzo ciekawie napisana i niezwykle wymyślona historia. Oby było takich więcej.
Polecam, polecam! :)

Polecam, polecam! :)

Z każdą kolejną częścią opowieść staje się coraz bardziej naciągana, jednak doceniam nieoczekiwane zwroty akcji i ciekawą fabułę.