Naznaczeni. Więzy krwi

Jennifer Lynn Barnes Cykl: Naznaczeni (tom 4)
literatura młodzieżowa 400 str.
Bad Blood
2018-02-15
2018-02-01
Piotr Zawada
Pascal
literatura młodzieżowa
młodzieżowy kryminał tajny projekt nastolatkowie morderstwo śledztwo z przeszłości literatura amerykańska kategoriathriller/sensacja/kryminał

Bad Blood
2018-02-15
Piotr Zawada
Pascal
literatura młodzieżowa

Kup książkę

Jak wspominałam przy opinii poprzednich tomów : "Co tom to gorzej". I przy tej części mam podobnie, kilka razy w czasie czytania musiałam się cofać do tyłu by przypomnieć sobie dlaczego i jak się stało i w ogóle co się działo. Męczyłam się bardzo przy te pozycja i może część 4,5 coś zmieni.

Ostatnia, (według mnie) najlepsza, najbardziej wzruszająca i trzymająca w napięciu powieść o Cassie i innych Naznaczonych.

Uważam, że jest to chyba dotychczas najlepsza książka z całej serii, może dlatego, że to właśnie w tej części dostajemy odpowiedzi na pytania zadawane już w tomie pierwszym.
Książka pełna była napięcia oraz zaskakujących zwrotów akcji, przez co trudno było mi ją odstawić. Dokładny opis śledztwa, toku myślenia, jak również miejsc pobytu głównych bohaterów sprawił, że...

Po przeczytaniu 4 części czułam niedosyt, ale jak się okazało wyjdzie 5 część. Nie spodziewałam się, że tak wszystko się potoczy. Ta część tak samo mi się podobała jak 3 i trzymała w napięciu.

Na półkach: , , , , , , ,

Wspaniała. Bardzo ciekawie napisana i niezwykle wymyślona historia. Oby było takich więcej.
Polecam, polecam! :)

Z każdą kolejną częścią opowieść staje się coraz bardziej naciągana, jednak doceniam nieoczekiwane zwroty akcji i ciekawą fabułę.

FENOMEN. Zakończenie tej serii takie jakie oczekiwałam. Nieoczywiste, nieprzypadkowe, perfekcyjne. Myślę, że nikt kto przeczytał tę książkę nie żałuje. Co prawda nie było to aż takintrygujące jak pierwszy i drugi ton, bo zdążyłam się przyzwyczaić do tej ekscytacji. Wolałam czytać niż robić cokolwiek innego. Chciałam tylko spokoju i możliwości skończenia tej serii. Byłam tak...

Czwarty tom jest godną kontynuacją trzeciej części. Myślę, że nawet od niej lepszą. Jedynym zarzutem do Więzów Krwi jest to, że niecałe 400 stron to za mało! Już czekam na kolejną część ...

PORA NA WYCIĄGNIĘCIE ASA

Jeśli jeszcze nie słyszeliście - FBI ma specjalną jednostkę składających się z grupki młodych utalentowanych ludzi, którzy dzięki swoim niezwykłym talentom, pomagają rozwiązywać sprawy kryminalne. Z jakimi okrucieństwami przyjdzie im zmierzyć się tym razem?

Muszę przyznać, że moja przygoda z serią Naznaczeni, była pełna emocji, w sumie już od...

Cassie musi się zmierzyć ze swoją przeszłością, z jej częścią, którą uważała już dawno za zakończoną. Okazuje się, że dawne wspomnienia są coraz bardziej żywe i gotowe są uderzyć ze zdwojoną siłą. Co więcej, powraca temat Mistrzów, głównej sprawy, która nie daje spać naszym Naznaczonym. Tym bardziej, że nabiera bardziej osobistego obrotu.
Naznaczeni dowiadują się nowych...

• 2018
  • 2019