Piramida strachu

Z każdym tomem jest lepiej.

Z każdym tomem jest lepiej.

najlepsza część
a ten plot twist 🔥🔥🔥

najlepsza część
a ten plot twist 🔥🔥🔥

Las Vegas jako tło powieści całkiem się sprawdziło, bohaterowie minimalnie się rozwinęli, ukochany został mniej więcej wybrany, niby nieźle. Tylko ten motyw z sektą zabójców! WTF! Ewidentnie peron odjechał minimalnie.

📖🐲
Moim zdaniem strasznie długo się rozkręca i jest mocno przekombinowana. Poza tym czasami włącza się autorce tryb autorki młodzieżówek i wtedy dostajemy sztampowe sceny z durnymi nastolatkami. Ale jako lekki odmóżdżacz daje radę, choć wg mnie bez rewelacji.

📖🐲

Trzecia część Naznaczonych... jak mi się spodobała?

Wreszcie w tej części ani trochę mnie nie irytowała główna bohaterka! Co oczywiście idzie bardzo na plus.

Akcja dzieje się szybko. Poznajemy bardziej przeszłość bohaterów co mnie też zawsze interesowało.

Sam wątek kryminalny fajnie przeprowadzony.

7,5/10

Trzecia część Naznaczonych... jak mi się spodobała?

Sam wątek kryminalny fajnie przeprowadzony.

7,5/10

Trzecia część poczynań młodych ludzi o niezwykłych zdolnościach, wspierających FBI w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.
Tym razem akcja dzieje się w Las Vegas, miejscu, z którego pochodzi Sloan, dziewczyna kochająca liczby i niezwykłe ciekawostki.
W kasynach dochodzi do serii zabójstw, które różną się od siebie narzędziem zbrodni. Każda ofiara jest jednak oznaczona przez mordercę ciągiem cyfr. To właśnie Sloan, dzięki swojemu ścisłemu umysłowi, wpada na modus operandi przestępcy oraz przewiduje jego kolejne kroki.
Czy dzięki informacjom od dziewczyny, FBI uda się ująć przestępcę? Dowiecie się jeśli przeczytacie Piramidę strachu.

W tej części sprawa jest bardziej skomplikowana, wciąż pozostają echa zaginięcia matki Cassie, wraca też wspomnienie zabójcy córki Judda. Sprawy mieszają się, odsłaniają nieco przed czytelnikiem i porywają do następnej części.
Książka z ciekawym pomysłem, fajnie również spaja poszczególne części. Jedyne co mnie drażni to ciągłe przypominanie, jak szczególne uzdolnienia posiada Cassie, że jest profilerem, więc inaczej postrzega świat, jakby trzeba było usprawiedliwiać jej spostrzeżenia czy wygłaszane komentarze. Niemniej czyta się dobrze, książka wciąga i na pewno sięgnę po kolejną część.

Na półkach: , , , , , , ,

O kurcze. Co za emocje. I takie zaskakujące fakty.
Co do mordercy. Miałam dwóch podejrzanych. Do końca nie byłam pewna który to. Ale wow...
Do tego matka Cassie i jej ...
To była mega mocna cześć. Wow!
Aż nie mogę się doczekać jaki będzie tom 4!
Gorąco polecam!!!

O kurcze. Co za emocje. I takie zaskakujące fakty.
Do tego matka Cassie i jej ...
To była mega mocna cześć. Wow!
Aż nie mogę się doczekać jaki będzie tom 4!
Gorąco polecam!!!

Trzeci tom jeszcze lepszy. Ponownie autorka zaskoczyła mnie zakończeniem i zachęciła do sięgnięcia po czwartą część.

Ta seria z tomu na tom spada w opowiadaniu historii. Pierwszy tom świetny, drugi bardzo dobry, a 3? Naaah, męczyłam się przy czytaniu i kilka razy musiałam cofać się kilka kartek w tył by ogarnąć jak do tego doszło.

Jak zawsze dobrze bawiłam się czytając kolejny tom tej niesamowitej serii.

Uwielbiam wątek Cassie i tajemniczej historii morderstwa jej matki.

Końcowe rozdziały wbiły mnie w kanapę.

Jak zawsze dobrze bawiłam się czytając kolejny tom tej niesamowitej serii.

Uwielbiam wątek Cassie i tajemniczej historii morderstwa jej matki.

Końcowe rozdziały wbiły mnie w kanapę.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Kryminał