Broken Silence

Okładka książki Broken Silence Natasha Preston
Okładka książki Broken Silence
Natasha Preston Wydawnictwo: Feeria Young Cykl: Silence (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Silence (tom 2)
Broken Silence
Feeria Young
2018-05-23
2018-05-23
Karolina Pawlik
molestowanie pedofilia

Pozytywnie kończące sie opowiadanie . Przyjemnie się czytało , ale moim zdaniem za dużo lukru wylało się na koniec książki. Fajnie , że złe historie kończą się pozytywnie tyle , że tu jest już przesadzone .

Strasznie podoba mi się ta odmiana Natashy Preston .

To była przepiękna historia ale poruszająca też bardzo trudne tematy. Ten tom skupił się na rozprawach, odnowieniu relacji bohaterów i ich uczuciach. Było wiele emocji ale zakończenie jest idealne , takie jakie powinno być. Po prostu szczęśliwe. Strasznie spodobało mi się to że czytając te książki poczułam się bezpiecznie, komfortowo i dobrze. Jakby cofała się do moich początków z czytaniem i odkrywaniem nowych rzeczy. Zdecydowanie warta uwagi historia.

Strasznie podoba mi się ta odmiana Natashy Preston .

Niestety dla mnie druga część była dużo gorsza od pierwszej. Niewiele się działo przez co długo się ją czytalo.

Uwielbiam, uwielbiam. Akcja książki dzieje się 4 lata po wydarzeniach z pierwszej części i Oakley wraca do Anglii, ponieważ bierze udział w procesie skazania swoich oprawców. Kurczę jak mi się to podobało. Oprócz tych przejmujących i smutnych momentów był tez przeuroczy wątek romantyczny ❤️ świetna książka!

Oakley, jej brat Jasper i ich mama od czterech lat mieszkają w Australii. Po zatrzymaniu ojca dziewczyny i jego przyjaciela nie mogli dłużej zostać w tym domu dlatego wyjechali. Dziewczyna liczyła na to, że zacznie wszystko od nowa. Niestety usycha z tęsknoty za Colem, nadarza się okazja powrotu do Anglii i przy okazji spotkania się z ukochanym. Tymczasem Cole, nie potrafi ułożyć sobie życia bez Oakley. Dlatego kiedy widzi ją w progu swojego rodzinnego domu serce niebezpiecznie mu przyspiesza. W jego głowie pojawia się masa pytań, przede wszystkim "Czy Oakley zostaje na stałe". Czy dwoje młodych i zakochanych na zabój ludzi odnajdzie szczęście?

Kontynuacja ksiazki "Silence". Jest to rowniez dobra ksiazka, ale tylko dobra. Jest o wiele wiecej moim zdaniem akcji, niz w pierwszej czesci. Tutaj bylo o wiele wiecej zaskakujacych momentow, choc zachowanie glownej bohaterki bylo momentami irytujace. I niestety to samo, co w poprzedniej ksiazce - nudne i powtarzajace sie dialogi. Doslownie co dwie strony mozna czytac, ze "wszystko bedzie dobrze, kocham cie" itd.
Nie zaluje przeczytania tych ksiazek, ogolnie polecam.

Książka jest kontynuacją historii miłości Oakley i Cole'a. W sumie szybko się ją czytało, ale wszystko bylo bardzo przewidywalne. Przed czytaniem tej książki wiedzialam już jak sie skończy. Myślałam też, że oprócz głównego tematu bedzie coś jeszcze ciekawego, bo przecież książka ma około 400 stron. Autorka jednak nic takiego nie dodała, lecz skupiła się na opisie codziennych wydarzeń.

Cieszę się jednak, że powstała kontynuacja, bo zakończenie poprzedniej części bardzo mnie zdenerwowało. Przez tą część wszystko stało sie jasne. Bardzo podobało mi się też pokazanie życia bohaterów parę lat po wydarzeniach z książki.

Trochę lepsza niż poprzednia część ale nadal infantylna. Przewidywalna

Trochę lepsza niż poprzednia część ale nadal infantylna. Przewidywalna

Książka miała opowiadać o poważnym, strasznym temacie. Niestety, okazała się tandetną historią miłosną, ckliwą i infantylną. Bezsensowne wątki, cukierkowy świat. Raczej szkoda czasu.

Nie mogłam się oderwać mimo, że po pierwszym tomie miałam niedosyt to druga część była rewelacyjna !!!!

Natasha Preston Broken Silence Zobacz więcej
Natasha Preston Broken Silence Zobacz więcej