Przyjaciele i rywale

Cudowna, uwielbiam takie książki

Poznajemy kolejne losy głównych bohaterów, rodzą się konflikty, które zagrażają mieszkańcom pięknego miasteczka Zmysłowa. Jednak bohaterowie się nie poddają !!! Ada wraz z siostrami toczą życie w swojej kawiarni "3 siostry i 3 koty" :)

Kolejny tom okazał się wspaniały i fascynujący. Bardzo się cieszę , że mogłem znowu przenieść się do Zmysłowa , gdzie ponownie spotkałem się z moimi ulubionymi bohaterami. Książka idealnie nadaję się na leniwe słoneczne popołudnie z lekko zbliżająca się letnią burzą. Wspaniała powieść.
Polecam

Ciepła , relaksująca powieść. Chociaż w tej części sagi pewne sprawy zaczynają się komplikować to nadaje tylko kolorytu całej historii. Super książka dla relaksu, przy kawce i pysznym ciachu. Idealna na małe smutki. Przywraca wiarę w ludzi i przypomina że powinniśmy się cieszyć z małych rzeczy.

książka pochłonęła mnie całą. rewelacja szybko się czyta i chce się więcej ...

Zgadzam się ze wszystkimi, którzy przede mną napisali że w drugim tomie tej trylogii akcja zdecydowaniw zwalnia. Jednak moim znowu nabiera tempa gdy Agata dowiaduje się kim jest ojciec Tosi oraz podczas rozmowy z przyjaciółką matki - Sylwią. Te wątki są niezwykle intrygujące. Niestety czytałam i czytałam i nie doczekałam kiedy wreszcie Piotr i Agata zdradzą się przed sobą,...

Przyjemna, wciagająca, szybko czytająca się saga o trzech przyrodnich siostrach. Czy najstarszej z sióstr Agacie uda się znaleźć ojca najmłodszej z siósr?

"Przyjaciele i Rywale" to druga część cyklu.
Poznajemy w niej dalsze losy trzech sióstr, Agaty, Darii i Antoniny. Dziewczyny powoli przyzwyczajają się do nowego życie jednak otaczają ich nie tylko przyjaciele.
Agacie w końcu udaje się ustalić kto jest ojcem Tosi i to niesie za sobą dodatkowe komplikacje.

Książka utrzymana w podobnym tonie jak część pierwsza choć miałam...

I jak to bywa w tasiemcach akcja zwalnia i niby coś się dzieje, ale to tak anemicznie toczy się życie.
(trzeba znać pierwsza część by po tę drugą sięgnąć ) Na drodze naszych sióstr stają wyzwania co począć niby wiadomo ale jak się nie dać otoczeniu ... Kto jest przyjacielem który dobrze życzy a kto rywalizuje do drogi po serce ;)

Druga część ewidentnie przejściowa, nie dochodzi do rozwiązania żadnego wątku, a wręcz przeciwnie, mnożą się one.

Dyskusje

• 2018