Obsesja

fantastyka, fantasy, science fiction
Sylwia Chojnacka
zabójca morderstwo sekrety lux kosmici

Fajna

"Nam. Takie małe słowo, ale teraz bardzo wiele dla mnie znaczyło. Oznaczało, że jesteśmy w tym razem, nieważne, co przyniesie wieczność."

Hunter jest bezlitosnym zabójcą na zlecenie Ministerstwa Obrony. Jest naprawdę niebezpieczny, nawet lubi swoją robotę. Jednak do czasu, aż trafia mu się inne zadanie niż dotychczas - ma chronić.
Serena Cross nie potrafi uwierzyć swojej...

Znacznie odważniejsza wersja serii Lux. 😈
Tym razem,naszym bohaterem jest Arumianin.
Tutaj poznajemy kosmitów z jego perspektywy.Co akurat bardzo mnie zaintrygowało!

"Obsesja" jest doskonałym uzupełnieniem poprzednich książek Jennifer.Nie brakuje namiętności,pożądania i scen erotycznych.
Schemat podobny i utarty jak w poprzednich częściach,aczkolwiek tutaj to mi nie...

Nie wiem czy to kwestia wydania, ale jej największym minusem było tłumaczenie i literówki w tekście.

Poza tym lektura jest bardzo przyjemna i idealna na odprężenie.

Bardzo lubię książki Jennifer....
Obsesja nie jest wyjątkiem ale chyba dla starszych nastolatków😉

Aż wstyd przyznać ale sięgając po tą książkę nie spodziewałam się, że będzie ona powiązana z serią Lux Jednak zaskoczenie jak najbardziej pozytywne. Książka ciekawa, dobrze i szybko się czyta. Jak najbardziej polecam ponieważ fajny "dodatek" do serii.

Świetna jak wszystkie przeczytane dotychczas książki też autorki. Obowiązkowa pozycja dla fanów serii Lux, chociaż tytuł rzeczywiście może być mylący i początkowo nie spodziewałam się że to kolejna kosmiczna historia. Ciekawa fabuła i fajnie dla odmiany było spojrzeć na całą historię oczyma tych "złych" Arumów.

Książka zdecydowanie dla dorosłych,dużo w niej erotyki. Fabuła ogólnie fajna choć pomysł nie jest zbyt orginalny i łatwo domyślić się co będzie dalej. Przyjemna do czytania .

Rzadko sięgam po taka literaturę. Książka mnie jakoś szczególnie nie urzekła, ale czytało się przyjemnie. Jak dla mnie za duzo motywów związanych z seksem, a za mało z samym istnieniem i wątkiem głównym.

Dla mnie ta książka jest genialna!
Jest apsolutnie w moim stylu! Gdybym mogła dałabym największą ilość gwiazdek!
Polecam osobom, które lubią książki fantastyczno romantyczne!

Dyskusje

1 838