Utrata

Nominacja w plebiscycie 2015
Rachel Van Dyken Wydawnictwo: Feeria Young Cykl: Zatraceni (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Ruin
literatura obyczajowa, romans
Anna Dobrzańska
miłość Anna Dobrzańska sekret choroba New Adult
Inne

Nagle po zamknięciu książki, w mojej głowie pozostała pustka a jednocześnie napływały do niej tysiące myśli.
Często nie zdajemy sobie sprawy jak czas potrafi być cenny. Wydaje nam się, że mamy go nieograniczoną ilość i że nigdy się nie skończy, jednak nie wszystko zawsze układa się tak ja sobie to zaplanujemy. Ludzie chorują, umierają, często pozostawiając zrozpaczonych...

Książka autorstwa Rachel Van Dyken - "Utrata"zachwyca nie tylko okładką jak również opisem. Tajemniczy opis przyciąga jak magnes. Sprawia, że ta historia bardzo mnie zainteresowała. W książce spotykamy się z chorobą oraz wielką miłością. Każda strona jest pełna nadziei, radości, miłości, walki z przeciwnościami losu, ogromną siłą w przeciwstawianiu się temu, co wydawałoby...

Mimo ciężkiego tematu związanego z problemami głównych bohaterów. Autorce udało się wpleść w dialogi dużo humoru. Świetnie się to czytało mam tylko taki mały niedosyt - czytając książkę miałam wrażenie, że biegnę z fabułą. Wszystko dzieje się tak szybko, że aż szkoda zmarnowania takiej historii.

utknęłam w połowie

1 książka opowiada o przystojnym rozgrywającym który zwrócił uwagę na piękną rudowłosą Kiersten, która jest na pierwszym roku. Rudowłosa piękność którą męczą koszmary, jest pełna smutku i jej jedynym zmartwieniem jest nie przywiązywać się do nikogo. Chce tylko w spokoju skończyć naukę by iść dalej, ale czy oby na pewno wszystko pójdzie tak jak by chciała ???
Wes...

Świetna książka. Jednak na początku nie mogłam się zmusić do przeczytania jej. Początek był zbyt... piękny, szybki? Od tak, nagle na siebie wpadają i dzieje się cud. Jednak ,,zmusiłam" się do przeczytania i nie żałuje. Bohaterowie nie byli zbyt cukierkowi, polubiłam ich. historia może i przewidywalna, ale nie ma tragedii.

Nie ma zachwytu ,moim zdaniem bardzo tandetnie ,przewidywalne do bólu. Dialogi bez ładu i składu ,bohaterowie są bardzo pobierznie opisani. Nie polecam ,raczej nie sięgnę po następne książki autorki.

No cóż... Nie wiem nawet od czego zacząć. Jest cała masa rzeczy, które chyba poszły autorce nie tak. Powieść ma bardzo wysoką ocenę, a Rachel Van Dyken jest bardzo popularna wśród wielbicielek romansów, więc bardzo chciałam to przeczytać. Jednak moim zdaniem ta powieść jest przereklamowana.

Przede wszystkim wkurzają mnie stracone okazje. W tej powieści jest wiele...

Bardzo fajna. Przyjemnie i lekko się ją czyta. Trzyma w napięciu😉

Książkę czytało się naprawdę szybko, wydaje się być dosyć krótka. Była lekka, niby banalna, jednak ciekawa byłam jak to się rozwinie, jak zakończy? Według mnie, nie wszystko zostało wyjaśnione, dlatego mam nadzieję, że kolejna część poruszy te tematy :) Z całą pewnością sięgnę po drugą część.

Dyskusje

4 183