Rodzinne sekrety

Patronat LC
Krystyna Mirek Wydawnictwo: Filia Cykl: Jabłoniowy Sad (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Filia
córka dom Kraków poszukiwanie szczęścia powieści dla kobiet rodzeństwo rodzice siostra tajemnica uczucie
Jabłoniowy Sad (tom 2)
literatura obyczajowa, romans

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Po prostu samo życie!

10 Link do recenzji

Najlepszy tom jak dla mnie z całej serii.
Sorry, ale wątek Gabrysi - kobiety zafiksowanej, żeby mieć dziecko - czy w życiu naprawdę nie można znaleźć innych powodów do radości i szczęścia? - odpychał mnie za każdym razem.
No, ale ja to ja :) Dla miłosników obyczajówki z problemami i happy endami - polecam.

Opinia o książce podobna do tej o pierwszym tomie sagi. Pozycja dobra do poduszki. Opowieść obyczajowa. Zakończenie zmusza do przeczytania kolejnej części ponieważ historie dwóch sióstr pozostają otwarte.. Polecam

Druga część Jabłoniowego Sadu równie ciekawa i dobrze napisana jak pierwsza, wartka i intrygująca akcja, sprawia, że czyta się przyjemnie i trudno się oderwać. Z ciekawością sięgnę po ostatnią część.

Przygodę z rodziną Zagórskich zaczęłam od drugiej części przez co trochę mi umknęło,ale nie szkodzi,bo autorka tak dobrze poprowadziła narrację,że spokojnie mogłam czytać dalej.
W tej części senior rodu Jan Zagórski staje przed poważnym dylematem. Musi bowiem postanowić czy sprzedać swoją księgarnię, sad czy też może dom. Na żadną z tych opcji nie ma ochoty, ale jak...

Klimat jabloniowego sadu, aromatycznych herbat oraz perypetie sporej rodziny to stanowczo "to cos". Czyta sie bardzo szybko, widac ze autorka nie meczyla sie podczas pisania, tylko byla w swoim zywiole wplatajac w narracje lekkie, genialne porownania. Zzylam sie z rodzina Zagorskich bardzo! Zwlaszcza bedac w Kanadzie, z dala od swojej rodziny. Polecam, wg mnie o wiele...

Dalsze losy bohaterów powieści "Szczęśliwy dom". Czy rodzinne sekrety ujrzą w końcu światło dzienne?

Kłopoty finansowe, które spadły na dom Jana Zagórskiego zmuszą go do przemyślenia raz jeszcze tego co naprawdę ważne, będzie musiał podjąć drastyczne decyzje, na które nigdy w życiu by się nie zdecydował. Będzie to początek wielkich zmian jakie nastąpią nie tylko u seniora...

Piękny, kolejny tom sagi rodzinnej, tylko czytać... Lekka i przyjemna, a zarazem trochę trzyma w napięciu, ale takim pozytywnym ;) POLECAM.....

-Czytasz?
-Czytam.
-I jak?

- Nie przeszkadzaj mi!

Przyjemna lektura i ciekawie rozwijająca się akcja. Jedyne co trochę mi przeszkadzało to ogólnikowe wspominanie o bohaterach, których szczerze zdążyłam polubić

Dyskusje

• 2018