Kup teraz - 8 ofert w cenie od 25.08 zł do 33.20 zł

Nadzieje i marzenia

Patronat LC
Magdalena Kordel Wydawnictwo: Znak Cykl: Malownicze (tom 4) Seria: Kolory życia literatura obyczajowa, romans
Znak
Malownicze Magda Kordel
Malownicze (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Kolory życia
Malownicze Magda Kordel

Jestem fanką książek Magdaleny Kordel. Najciekawsza jest seria ,,Malownicze”: pełna nadzieji, optymistyczna, ale też ciekawa i zaskakująca..
Autorka daje w swych powieściach nadzieję na to, że marzenia się spełniają, wszystko jest możliwe, a miłość innych ludzi jest tym, co potrzebne nam do życia.
Polecam również serię ,,Uroczysko”.

Książki, które poznałem, o których pisałem, które również w ten lub inny sposób promowałem. Projekt w aplikacji Instagram odnajduje swoje odbicie również w tym miejscu. W kolejności niezobowiązującej, wśród tekstów pisanych i napisanych na przestrzeni dwóch dekad, a czasem znacznie dalej.

Polecam w ciąga ja wszystkie książki :)

Ależ ta część zamieszała w życiu bohaterów.
Powrót do czasów sprzed 150 lat napisany w taki sposób że czytając to jestem w tej historii, wszystko bardzo fajnie połączone , przyjemnie się czyta.

Kolejna bardzo dobra część Malownicze. Polecam

Chyba najlepsza cześć jak do tej pory. Przyjemnie się czytało.

Autorka doskonale sprawdza się w powieści historycznej, gdyby nie ten wątek byłoby banalnie i romansowo. Dzięki historii Sabiny i jej rodzny całość staje się ciekawa, wątek dziada Macieja intryguje, całość bardzo dobra.

pierwsze 200 stron trochę się dłużyło - ot, zwykłe życie zwykłych ludzi, którego chyba na co dzień mam pod dostatkiem. Za to bardzo spodobała mi się historia wpleciona w główny nurt narracji i z chęcią przeczytałabym całą książkę opartą o losy rodziny szlacheckiej w czasach powstania styczniowego

Dosyć szybko przeczytałam tę część. Zresztą jak całe Malownicze. Prosty język zapewniły mi swobodę w czytaniu. Z każdą częścią coraz więcej się dzieje i coraz lepiej się czyta. Historia i życie Madzi sprawia, że na pewne rzeczy patrzy się zupełnie inaczej. Właśnie tak widzę współczesnych ludzi... Wesołych, smutnych, ale przede wszystkim życzliwych i pomocnych z własnymi...

Pani Magdalena mocno namieszała w mojej głowie. Cykl "Malownicze" tak mi spodobał, że już zaczęłam czytać ostatnią pozycję. Sama sobie zadaję pytanie, jak Pani Magdalena sprawiła, że interesują mnie i wciągają wątki historyczne. A może po prostu do nich już dorosłam. Bohaterka wyjeżdża do Paryża uregulować sprawy spadkowe. A odbywa się to całkiem nietypowo. Świetnie się...

• 2019
  • 2016