Can You Keep A Secret?

Okładka książki Can You Keep A Secret? Sophie Kinsella
Okładka książki Can You Keep A Secret?
Sophie Kinsella Wydawnictwo: Black Swan literatura obyczajowa, romans
Can You Keep A secret?
Black Swan
2003-03-17
2003-03-17
miłość love zakupy shopping

Wzorcowa powieść romantyczna. Przede wszystkim zwyczajna dziewczyna, która jest główną bohaterką. Trochę przypomina Bridget Jones, ale ma również swoje wady. I zalety. Chociaż z tych ostatnich rzadziej korzysta. Może wtedy przestałaby być taka zwyczajna. Poza tym ma idealnego faceta, ale czy aby na pewno. I spotyka pana tajemniczego, któremu zupełnie przypadkiem powierza wszystkie swoje sekrety. Dużą zaletą tej plażowej lektury jest humor. Autorka nie boi się go używać i robi to z wyczuciem. Sytuacje zabawne rzadko kiedy stają się absurdalne i niewiarygodne. Powieść pochłonęłam jednym tchem, dobrze się przy tym bawiąc i uspokajając sumienie tym, że przecież czytam w oryginale. Polecam.

Przeczytałam, tę książkę w początkach swego czytania w oryginale. I skoro nie odstawiłam jej w kąt, to nie była taka zła. Momentami jest b. śmieszna, także polecam do nauki ang.

Najlepiej opisać tę książkę jednym słowem czytadło. Łatwe do strawienia trudne do zapamiętania.

Lekka i przyjemna, w sam raz na poprawę humoru.

Lekka i przyjemna, w sam raz na poprawę humoru.

Moja opinia o tej książce zmieniała się kilkakrotnie w czasie lektury. Najpierw było w porządku: nareszcie bohaterka w moim wieku, nareszcie nie aż tak głupia, jak Bridget Jones (tak, będę się jej czepiać, bo była wkurzająca),ale - co tu ukrywać - powieść jest miejscami bardzo przewidywalna, i jeszcze przed dobrnięciem do jej połowy byłam znudzona. Później zrobiło się znowu ciekawie, za chwilę po raz kolejny powiało nudą, a pod koniec zrobiło się już tylko znośnie. Ciekawy pomysł, ale nie wyszło z niego nic odkrywczego.

• Po angielsku
  • English
  • Przeczytane w 2019
  • Przeczytać ❤️
  • ENG

Dodaj cytat z książki Can You Keep A Secret?