Wyprawa po złote runo

The Golden Fleece
powieść historyczna
Halina Sibera-Breitkopf
mity greckie Kolchida Argonauci

co tu pisać... lubicie opowieści z których zrodziły się mity greckie ? To przeczytajcie :)

Przez przypadek trafiłem tu i zdziwiłem się brakiem ocen i opinii. No to będę pierwszy, bo książka wspaniała, ino, że bardziej znana pod tytułem "Herkules z mojej załogi". Kopiuję więc moją recenzję, ponownie zapewniając, że lektura pyszna szczególnie dla miłośników greckiej mitologii jak i autora, najpopularniejszego dzięki ...

• Starożytność
  • Historia - bo lubię :)
  • Heroic fantasy
  • Literatura światowa 1945-1980
  • Papierowe
  • Chcę kupić
  • Powieści

Dodaj cytat z książki Wyprawa po złote runo