Dżafar z Bagdadu

1949-01-01
Bagdad Azja kultura

więcej Więcej

Na półkach: , , , , , ,

Mały Konrad wpatrywał się w tajemniczą dla niego okładkę. Pan dziwnie ubrany, o dziwnej urodzie. O czym może być ta książka?

"Konradowi, uczniowi klasy III, za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie" brzmiała wydrukowana dedykacja na pierwszej stronie.

O specjalnie dla mnie ta książka - pomyślał mały Konrad! Nie to, że specjalnie napisana. Mały Konrad wiedział,...

Dla mnie ta książka jest wyjątkowa i bliska sercu. To był dla mnie zaszczyt i radość przeczytać tak wyjątkową książkę. Przeczytałem kilka razy książkę , ponieważ uważam , że jest bardzo mądra i wyjątkowa.
Polecam

• Ahoj, przygodo!