Erotykon

Adam AsnykKrzysztof Kamil Baczyński
, Michał BałuckiZbigniew BecherTadeusz Boy-ŻeleńskiTadeusz BrezaMarzena BrodaStanisław BrzozowskiMichał ChoromańskiJózef CzechowiczJan Danecki (poeta)Jan DobraczyńskiTadeusz Dołęga-MostowiczStanisław DygatKonstanty Ildefons GałczyńskiWładysław A. GrzeszczykKlementyna HoffmanowaHenryk HoroszJanina IpohorskaJarosław IwaszkiewiczKazimiera IłłakowiczównaZbigniew JerzynaFranciszek KarpińskiJan KasprowiczFranciszek Dionizy KniaźninJan KochanowskiWespazjan KochowskiMaria KonopnickaTadeusz KotarbińskiJan KottAnka KowalskaJózef Ignacy KraszewskiLeszek KumorMaria KuncewiczowaJalu KurekAntoni LangeStanisław Jerzy LecJan LechońIgnacy LegatowiczBolesław LeśmianJerzy LiebertLilianaJanusz MakarczykKornel MakuszyńskiAdam MickiewiczJan Andrzej MorsztynAndrzej MożdżonekDaniel NaborowskiStefan NapierskiZofia NałkowskaCyprian Kamil NorwidEliza OrzeszkowaBronisława OstrowskaMaria Pawlikowska-JasnorzewskaWłodzimierz PerzyńskiJurek PotańskiWacław PotockiHalina PoświatowskaBolesław PrusKazimierz Przerwa-TetmajerFeliks PrzysieckiMelchior PudłowskiZuzanna RabskaMikołaj RejJanusz RośJózef RufferJadwiga RutkowskaHoracy SafrinMagdalena SamozwaniecHenryk SienkiewiczJan SmolikLeopold StaffAdam Lewandowic StrzeżowczykLeszek SzeligowskiRenata Szuman-FikusMikołaj Sęp SzarzyńskiAntoni SłonimskiJuliusz SłowackiStanisław TrembeckiAndrzej TrzebińskiJulian TuwimJózef WeyssenhoffKazimierz WierzyńskiMaria WirtemberskaStanisław Ignacy WitkiewiczRafał WojaczekMaryla WolskaAdam WładysławiuszGabriela ZapolskaKazimiera ZawistowskaEmil ZegadłowiczSzymon ZimorowicAleksander ŚwiętochowskiStefan ŻeromskiNarcyza Żmichowska
Wydawnictwo: Interwers poezja
Interwers
sentencje przysłowia miłość Mikołaj Rej Jan Kochanowski Mikołaj Sęp-Sarzyński Krzysztof Kamil Baczyński Jan Lechoń
poezja