Anamnezy

literatura piękna
Austeria
2015-05-22
2015-05-22

Bełkotu w polskiej literaturze i myśli o niej nie brakuje, więc po co było drukować coś takiego? Czyżby Austeria chciała uchodzić za najbardziej marnotrawiące papier wydawnictwo? Czemu?
Przecież Austeria wydała naprawdę dużo wartościowej literatur, choć często niedoredagowanej, albo źle przetłumaczonej, ale jednak wartościowej. Cóż ...chyba ta książka uwidacznia to co jest...

• #eseje i felietony o książkach, literaturze i wszystkim innym
  • (2016) zgłoszenia do GNL Juliusz
  • Do kupienia ver. papier.
  • ITALIA

Dodaj cytat z książki Anamnezy