Anamnezy

Adam Wodnicki Wydawnictwo: Austeria literatura piękna
Austeria
literatura piękna
2015-05-22

Bełkotu w polskiej literaturze i myśli o niej nie brakuje, więc po co było drukować coś takiego? Czyżby Austeria chciała uchodzić za najbardziej marnotrawiące papier wydawnictwo? Czemu?
Przecież Austeria wydała naprawdę dużo wartościowej literatur, choć często niedoredagowanej, albo źle przetłumaczonej, ale jednak wartościowej. Cóż ...chyba ta książka uwidacznia to co jest...

• Własne do przeczytania
  • (2016) zgłoszenia do GNL Juliusz
  • ITALIA
  • #eseje i felietony o książkach, literaturze i wszystkim innym
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Anamnezy