Bunt manekinów

9788394191009
Rozpisani.pl
fantastyka, fantasy, science fiction
9788394191009

Widzieliście kiedyś „Łowcę Androidów„? Jeśli tak: czy naprawdę poczuliście klimat tego filmu? Doświadczyliście przedstawionego tam brudu przyszłości? Zagłębiliście się w w świat pokazywany poprzez kontrast wizualny? Odczuliście głębie mroku i beznadziei głównego bohatera? A może czytaliście opowiadanie Philipa K. Dicka „Czy Androidy marzą o elektrycznych owcach?” na...

• 2018
  • ¿ hmm

Dodaj cytat z książki Bunt manekinów