Złota mucha

Joanna Chmielewska
kryminał, sensacja, thriller 334 str.
2015-05-19

Firma Księgarska Olesiejuk
kryminał, sensacja, thriller
Chmielewska mucha złota kryminał

Kup książkę

Złoto Bałtyku czyli bursztyn w roli głównej. Fascynacja Chmielewskiej bursztynem przeniesiona w akcję kryminału, gdzie zbrodnia w towarzystwie humoru przeplatają się nawzajem. Jedna z moich ulubionych.

Świetnie skrojona intryga. Cała akcja toczy się wokół bursztynu. Unikatowy okaz z ukrytą tytułową muchą , sieje za sobą śmierć. Powieść pełna zwrotów akcji, z charakterystycznym humorem autorki. Można się też czegoś dowiedzieć o poszukiwaniu bursztynu. Gorąco polecam.

2022

Przeczytałam niewiele książek Chmielewskiej, ale część z tych, które mam za sobą bardzo mi się podobała, bo na ogół lubię jej poczucie humoru. Właściwie bardzo podoba mi się pomysł kryminału na wesoło.

Jak jest ze Złotą muchą? Z jednej strony podoba mi się pomysł na fabułę, w której głównym elementem są bursztyny. Dość rzadko spotykany motyw w tego typu literaturze (w...

Tematyka bliska mojemu sercu. Miejsce akcji i tematyka dobrze mi znana. Książka przeczytana z wielką przyjemnością i uśmiechem. Jednym słowem - bursztynowa afera.

Genialna jak każda książka Chmielewskiej !
Joanna poszukuje unikalnego bursztynu ze ZŁOTĄ MUCHĄ, a w kradzierze i morderstwa wplątują się jej byli mężowie. Jak zawsze wiele trupów.
Świetna książka !

Moja druga ksiazka Pani Chmielewskiej i jak 'Harpie' byly smieszne i wciagajace tak 'Zlota Mucha' byla nudna i ciagnela sie strasznie. nie moglem sie doczekac az dokoncze ja czytac bo juz miec ja z glowy. przed przerwaniem czytania trzymal mnie sam fakt ze lubie bursztyn. slabe 4 / 10

Bardzo przyjemna lektura. Trzyma w napięciu. Trzeba jednak uważnie czytać, bo jest dużo wątków. Na poprawę nastroju.

2019

Z sentymentu do autorki. Takie sobie przyjemne czytadełko. Mnie rozbawia do łez. Literatura nie musi być wysokich lotów, może też tylko bawić. Dla odstresowania świetna.

Bardzo fajna lekka książka, idealna na urlop :)

Humorystyczne, ale i rzeczywiste spojrzenie na życie.

Dyskusje

1 768