Zapomnij ze mną. Tom 1

Okładka książki Zapomnij ze mną. Tom 1 J. Lynn
Okładka książki Zapomnij ze mną. Tom 1
J. Lynn Wydawnictwo: Amber Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 4.1) Seria: New Adult literatura obyczajowa, romans
Zaczekaj na mnie (tom 4.1)
New Adult
Fall with Me
Amber
2015-04-21
2015-04-21
2015-03-31
Julia Wolin
miłość romans szansa tragedia groźba przeszłość przyszłość

Nie jest to moja ulubiona część, ale mocno doceniam ten wątek ze stalkerem i ostatnie... 10%? Przypomniało mi się, jak bardzo kochałam ten fragment i po latach nic się nie zmieniło!

Druga połowa - tysiąc razy lepsza!

Druga połowa - tysiąc razy lepsza!

Szybki romans.
Problem idiotyczny, ale co tam, czyta się dobrze.

Szybki romans.
Problem idiotyczny, ale co tam, czyta się dobrze.

1982

No cóż, książka, której nie polecam. Szkoda czasu.

No cóż, książka, której nie polecam. Szkoda czasu.

Genialna.

Genialna.

przeczytałam wszystkie poprzednie części, ale szcze mówiąc już mi się znudziła ta schematyka, za dużo jej jest.
tą książkę z trudem skończyłam, myślę że jest naprawdę okej, ale dla kogoś kto nie czytał poprzednich prac autorki;)

Plusem jest ciekawy styl pisania, lekki, minusem głupota głównej bohaterki, ktoś jej myszkuje od dawna w domu, a ona uważa, że to duszek kacperek:D czy to gatunek fantasy? Dramat policjanta, łzy i smutek są spowodowane wielkim dramatem, jaki miał miejsce prawie rok temu, a dramat ten polegał na tym, że główna bohaterka powiedziała mu, że coś zrobili, a w rzeczywistości tego nie zrobili eh, słabe te dramaty, tak myślałam o czym była ta pierwsza czesc i w sumie o niczym.

Polecam!

Motyw przewodni książki jest jak najbardziej trafny. Uwielbiam tego typu książki, gdzie chłopak stara się odzyskać utraconą miłość. Książka posiada pewną zagadkę do rozszyfrowania. Polecam i zabieram się do czytania drugiej części!

Bardzo polubiłam Recca, fajny z niego gliniarz :-)
Znów mamy tutaj wątek kryminalny, kytory nadaje ksiązce tajemniczości i sprawai, że chce czytac dalej i nie sposób sie oderwać.

Polecam!

Bardzo polubiłam Recca, fajny z niego gliniarz :-)

Polecam!

Czytając opis tej książki nie spodziewałam się, że będzie ją się czytało z taką łatwością i lekkością. Pochłonęłam ją w jeden wieczór, a to dopiero pierwszy tom i zaraz mam zamiar sięgnąć po drugi. Jest, to ciekawa historia i sposób w jaki jest napisana. To, że autorka kartka po kartce odkrywa przed nami tajemnice. Intrygujące rzeczy dzieją się w mieszkaniu głównej bohaterki, co zwiastuje jakieś niebezpieczeństwo. Roxy pracuje w barze, otaczają ją przyjaciele i rodzina. Jest odważna, „pyskata”, zabawna. Skrywa też pewna tajemnicą związaną z Reece’m – przyjacielem, którego unika. On jest policjantem i w sumie niewiele o nim dowiadujemy się z tej części. Wydarzenie, które podzieliło Roxy i Reece’a wydaję się być błahe, nie warte robienia z tego jakiegoś wielkiego problemu.
Zabieram się zaczytanie drugiego tomu bo bardzo mnie ciekawi jakiego tempa nabierze ta historia.

• 2015
  • New Adult