Fall with Me

J. Lynn Wydawnictwo: William Morrow & Company Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 4.1) literatura piękna
Data 1. wydania:
angielski
William Morrow & Company
Fall with Me
Zaczekaj na mnie (tom 4.1)
literatura piękna
angielski

Szybki romans.
Problem idiotyczny, ale co tam, czyta się dobrze.

No cóż, książka, której nie polecam. Szkoda czasu.

Genialna.

przeczytałam wszystkie poprzednie części, ale szcze mówiąc już mi się znudziła ta schematyka, za dużo jej jest.
tą książkę z trudem skończyłam, myślę że jest naprawdę okej, ale dla kogoś kto nie czytał poprzednich prac autorki;)

Plusem jest ciekawy styl pisania, lekki, minusem głupota głównej bohaterki, ktoś jej myszkuje od dawna w domu, a ona uważa, że to duszek kacperek:D czy to gatunek fantasy? Dramat policjanta, łzy i smutek są spowodowane wielkim dramatem, jaki miał miejsce prawie rok temu, a dramat ten polegał na tym, że główna bohaterka powiedziała mu, że coś zrobili, a w rzeczywistości tego...

Polecam!

Motyw przewodni książki jest jak najbardziej trafny. Uwielbiam tego typu książki, gdzie chłopak stara się odzyskać utraconą miłość. Książka posiada pewną zagadkę do rozszyfrowania. Polecam i zabieram się do czytania drugiej części!

Bardzo polubiłam Recca, fajny z niego gliniarz :-)
Znów mamy tutaj wątek kryminalny, kytory nadaje ksiązce tajemniczości i sprawai, że chce czytac dalej i nie sposób sie oderwać.

Polecam!

Czytając opis tej książki nie spodziewałam się, że będzie ją się czytało z taką łatwością i lekkością. Pochłonęłam ją w jeden wieczór, a to dopiero pierwszy tom i zaraz mam zamiar sięgnąć po drugi. Jest, to ciekawa historia i sposób w jaki jest napisana. To, że autorka kartka po kartce odkrywa przed nami tajemnice. Intrygujące rzeczy dzieją się w mieszkaniu głównej...

Jestem aktualnie w połowie drugiego tomu, ale już wiem, że opowieść z Roxy i Reecem podoba mi się bardziej niż poprzednia o Calli i Jaxie.

Czekam z niecierpliwością by dowiedzieć się kto prześladuje małą Roxy, domyślam się, że Kip, ale cóż... okaże się niebawem. Szkoda, że muszę akurat teraz pisać pracę magisterską i nie mogę poświęcić wieczora dla końcówki II tomu....

1 793
  • E-book