Cztery sekundy do stracenia

Okładka książki Cztery sekundy do stracenia K.A. Tucker
Nominacja w plebiscycie 2015
Okładka książki Cztery sekundy do stracenia
K.A. Tucker Wydawnictwo: Filia Cykl: Ten Tiny Breaths (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2013-11-04
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Young Adult
Inne

Perypetie Caina i Charlie/Penny zaciekawiły mnie na tyle że przeczytałam książkę w ciągu jednego dnia. Ta książka miłe mnie zaskoczyła i była świetną rozrywką.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cóż, jak by to ująć... klasyk zakończenia. Ale czegoż się spodziewać po książkach klasyfikowanych romans, czy erotyk. Rodzaje zakończeń dostępnych dla autora (w sumie, niezależnie od gatunku) są niezwykle wąskie (szczęście lub nieszczęście) - ci którzy wychodzą poza schemat to literaccy herosi i koniec tematu.
Za to przeprawa do celu przydaję dreszczyku. Tutaj, całe...

Na półkach: , , , , , ,

Fajne new adult, które szybko i przyjemnie się czytało.

Książka niby dobra ale jednak.... Na początku kiedy zaczęłam czytać myślę sobie "będzie lepsza niż dwie poprzednie części". No i tak było na początku. Niestety dalej już poziomem przypomina 1 i 2 część. Wydawało się jakby zabrakło pomysłu na rozwinięcie wszystkich wątków przez co książka jest nudna. Dopiero pod koniec coś się dzieje ale też wielki problem rozwiązany w 5...

Piękna i bardzo ciekawa historia o miłości, kłamstwie i radzeniu sobie z przeciwnościami losu. Wciągająca i chwilami zaskakująca, sprawiła że zakochałam się w bohaterach i przeżywałam ich rozterki razem z nimi ❤️

Niezwykle wciągająca historia, chociaż z oczywistym finałem, ale przedtem dużo się dzieje. Nietypowe osadzenie akcji, biorąc pod uwagę zarówno miejsce, jak i wiek głównych bohaterów. Stworzony przyjazny klimat, ciekawe relacje między przyjaciółmi, no i szlachetni bohaterowie działający z głębokich pobudek.
Książka świetnie pokazuje, że ktokolwiek w życiu się pogubił lub ma...

Troche zajelo zebym sie naprawde wciagnela w ta ksiazke ale Bardzo fajna I czyta sie z ciekawoscia

Fajna historia, szybko sie czyta i trzyma w napięciu.

Aż sama nie wiem od czego zacząć, ta książka rozłożyła mnie na łopatki i nie jestem w stanie się po niej pozbierać.

Akcja skupia się wokół głównych bohaterów: Caina oraz Charlie. I wiem co sobie pomyślicie - kolejny tani romans, banał.
Otóż nie tym razem!
Charlie przez swojego ojczyma wplątana jest w świat narkotyków i niebezpiecznych ludzi, którzy mogliby ją zabić przy...

Niesamowita książka! Taka, po której czuję niedosyt ilościowy. Chciałabym, żeby miała kolejne 500 stron. Polecam!

3 812
    2 936