Tylko Ty

Okładka książki Tylko Ty
Jasinda Wilder Wydawnictwo: Amber Cykl: Falling (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2013-01-01
Julia Wolin
miłość przyjaźń cierpienie przeszłość

Generalnie bardzo fajna, taka która się czyta na jednym wydechu. Lekka, mimo, że bohaterowie zmagają się z trudnymi emocjami i przeszłością. Jednak, czegoś mi zabrakło. Mam wrażenie, że przeszli prawie, że od razu od nie bycia do bycia razem. Nawet tego nie zauważyłam. Dla mnie za szybko. Nie było takiego stresu, tylko myk I już. Trochę za długie opisy scen seksu- 5...

"Tylko Ty "to historia Nell Hawthorne.

Dziewczyna wydawać by się mogło ma w życiu wszystko.
Jest zjawiskowo piękna blondynka, jest seksowna ,jest najładniejsza dziewczyna w szkole ,wzorowa uczenica ,jest bardzo popularna mimo ,że nie zabiega o to i pochodzi z dobrej i zamożnej rodziny.

Nell od dziecka przyjaźni się z Kylem, z którym są jak dwie połówki tego samego...

Brak słów.. dawno nie wciągnęła mnie tak żadna książka. Przeczytałam ją jednym tchem. Historia strasznie smutna, ukazująca cierpienie i walkę o samego siebie.. ukazująca, że warto rozmawiać o problemach, aby nie pozwolić im sobą zawładnąć. Nic więcej do dodania.. naprawdę warta przeczytania.

Nie jestem ani na tak, ani na nie. Z jednej strony "Tylko Ty" to powieść bardzo wzruszająca (głównie dlatego, że przede wszystkim porusza temat żałoby po stracie bliskiej osoby, ale także odtrącenie ze strony najbliższych). Z drugiej strony, od połowy książki działo się tutaj tyle i w tak szybkim tempie, że już sama nie wiedziałam, czy mi się to podoba.

Bohaterowie wiele...

Spoko

Piękna pierwszy wątekksiążki. Płakałam jak bubr.
Drugi wątek książki już mniej do mnie przemawiał, ale nie było tak źle.
Historia o stracie swojej miłości. Pokazująca by nie dusić w sobie żal, smutek czy wściekłość.

Bardzo dobra ksiażka. Ukazując co człowiek czuje po utracie bliskiej osoby. Bardzo ciekawa ksiażka. Z czystym sercem ja polecam.

Przyznam że książka bardzo mnie poruszyła. Jej głowni bohaterowie przeszli przez wiele cierpienia jednak odnaleźli spokój w sobie nawzajem. Nell po śmierci Kylea była wrakiem człowieka, jej dusza byłą martwa, jednak dzięki Coltonowi odnalazła spokój. Wspaniała, krótka opowieść godna polecenia :)

To dziwna książka,dość nierówno napisana.Podobał mi się początek,był taki prawdziwy,potem jednak zrobiło się dość nudno.Świetnie napisana jest pierwsza część książki,w której Nell i Kyle odkrywają,że nie tylko sąnajlepszymi przyjaciółmi,ale też łączy ich coś więcej.Podobł mi się opis ich rozwijającej sie pierwszej miłości,pełnej niepewności i wahań.Pewien infantylizm...

Książka ma wiele pozytywnych opinii.
Dla mnie nie jest ani wybitnie dobra, ani zła.
Cała akcja była wciągająca i czekałam na rozwój wydarzeń, ale kiedy przeczytałam kogo Nell spotkała na pogrzebie Kyle'a to juz wiedziałam jak się to wszystko prędzej czy później skończy.
Książka podnosi tematy straty, cierpienia, radzenia sobie z żałobą, ale jakoś nie przemówiła do mnie ta...

2 179
    1 876