Zaplątani

Okładka książki Zaplątani Emma Chase Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2015
Okładka książki Zaplątani
Emma Chase Wydawnictwo: Filia Cykl: Tangled (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek
miłość playboy uwodziciel Katarzyna Agnieszka Dyrek literatura amerykańska
Inne

Oficjalne recenzje i

Zaplątani w innej bajce, czyli pieprzny flirt komedii i romansu

Link do recenzji

2778 257 90

Leciutka książka na jesienne wieczory pod kocykiem z lampka wina 😊 dość szybko wchłonęłam, jest zabawna, troszke przewidywalna, ale wciągnęła mnie i biorę się za kolejna część 😊

Żałuję, że tyle czekałam z przeczytaniem Zaplątanych. Książka bardzo zabawna, seksowna i romantyczna. Po prostu znakomita. Całość pisana z męskiego punktu widzenia, to dla mnie taka wisienka na torcie. Dla romantyczek polecam z całego serca :)

Na półkach: , , , , ,

Długo zwlekałam z przeczytaniem Zaplatanych, a okazało się, że to było dokładnie to, co chciałam teraz przeczytać. Drew Evans jest przystojny i wie o tym. U jego stóp padają kobiety. I nie wierzy w związki. Nigdy nie spędza więcej niż jednej nocy z kobietą, ale zawsze sprawia, że ta noc jest najlepsza, jaką kiedykolwiek miała. Potem poznaje Katherine/Kate Brooks i wszystko...

Świetna książka! Dawno się tak nie uśmiałam przy jakieś. Bohaterowi są charakterni, co mega mi się podobało.
Polecam książkę…główny bohater daje dobre rady haha 😅

Obowiązkowa książka dla wszystkich fanów komedii romantycznych! Lekka, przyjemna opowieść o mężczyźnie, który dużo wie o kobietach. Jednak nie tyle, ile mu się wydaje... Kiedy zakochuje się w przyszłej koleżance z pracy, życie pewnego siebie Playboya zmienia się całkowicie.
Książka jest pozytywnie zakręcona i przezabawna. Wciąga, przez to czyta się ją w ekspresowym tempie....

Zabawna, intrygująca, luźna, współczesna. Fajna historia przedstawiona z punktu widzenia faceta. Świetnie się czytało, dużo zabawnych momentów, idealna książka na rozluźnienie i poprawę humoru.
Jeśli kiedyś wpadną mi w ręce kolejne części to na pewno przeczytam.

Drew Evans i Katherine Brooks to interesujące połączenie!
Sama książka była świetnie napisana! Najpierw ukazanie Drewa w stanie "rozpadu", zainteresowanie czytelnika tematem, a potem dopiero przedstawianie sytuacji. I to w jaki sposób! Cała historia pisana jest oczami Drew. On opowiada nam o tym, co się stało i o tym, co się dzieje. (Nie wiecie o co chodzi? Już wam mówię!...

Zabawna historia opowiadana z perspektywy mężczyzny, który się zakochał i oczywiście zmienił się na lepsze 🙂

Było ok, ale też specjalnie mnie nie zachwyciła. Nie jestem pewna, czy sięgnę po kolejną pozycje autorki.

Bardzo podobał mi się męski punkt widzenia, choć czasami wiało mi trochę seksizmem.

Na tę książkę trafiłam zupełnie przypadkiem i muszę przyznać, że jestem bardzo rozczarowana. Książka w ogóle mnie nie wciągnęła i nie zainteresowala. Większość opisanych w niej wydarzeń nie ma nic wspólnego z przezabawnymi momentami. Glowny bohater nie wzbudza sympatii i nie jest to zachowanie typowego mężczyzny, którego starano sie tutaj przedstawić. Niektore teksty sa...

4 248
    2 298