Jessica's Journal

Okładka książki Jessica's Journal Kathryn Perez
Okładka książki Jessica's Journal
Kathryn Perez Wydawnictwo: Amazon Kindle Cykl: Therapy (tom 0.5) literatura piękna
Therapy (tom 0.5)
Amazon Kindle
2014-04-04
2014-04-04

Oczekiwałam od tej książki chyba czegoś innego. Tak naprawdę jest to zbiór poezji pisanej przez główną bohaterkę. Uważam, że taki dodatek powinien być zawarty na końcu pierwszej części, bo naprawdę nie potrzeba robić z tego osobnej pozycji.

Jeśli czytaliście Terapię, to nawet nie musicie sięgać po tę pozycję, bo bardzo mało wnosi ona do fabuły.

Ból i żal
Powiększasz moje kłamstwa
Żalu, ty tylko przypominasz o błędach
Jakie podjęłam albo o ryzykach, których nie wzięłam
Nie chcę cię, Żalu, bo ty
Nie masz celu w życiu, którym żyję
Ty, ty nie jesteś przyjacielem
Ból, ja obejmuję, bo ty pokazujesz mi
Że żyję
Mówisz mi, że chociaż żyję, mogę się złamać, każdy
Koniec jest nowym początkiem

Powiększasz moje kłamstwa
Żalu, ty tylko przypominasz o błędach
Jakie podjęłam albo o ryzykach, których nie wzięłam
Nie chcę cię, Żalu, bo ty
Nie masz celu w życiu, którym...

Recenzja: http://goschebooks.blogspot.com/2015/04/therapy-i-jessicas-journal-kathryn-perez.html

Nie wiem czy było potrzebne wydawanie całej poezji osobno, gdyż wiersze i tak były zawarte w ''Therapy''.

• Chcę przeczytać 2C
  • Not mine