Therapy Ever After

Kathryn Perez Wydawnictwo: Self Publishing Cykl: Therapy (tom 1.5) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Self Publishing
Therapy (tom 1.5)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Na półkach: , , , ,

Jest to zakończenie książki "Terapia", jednak nie mogę powiedzieć, by mnie usatysfakcjonowało. Było troszkę nijakie. Tak naprawdę takie zakończenie pasowałoby do każdej książki. Spodziewałam się chyba czegoś innego, jednak nie zmienia to faktu, że fajnie, iż w ogóle powstała ta nowelka.

Posłuchajcie Kings of Leon "Last mile home" i wszystko jasne :-)i nie trzeba pisać opini, piosenka mówi sama za siebie, a raczej za książkę. Uwielbiam https://www.youtube.com/watch?v=Iq7XsHAOnqc

"Love is just a word until someone comes along and gives it meaning."

"Therapy ever after" to kontynuacja historii z cieszącego się dużą popularnością i wysoką notą bestselleru Kathryn Perez pt. "Therapy". Jest to krótka nowelka, która zaczyna się dokładnie tam gdzie kończy sie poprzedniczka. Jessica i Jace próbują odnaleźć swoje szczęśliwe zakończenie i ponownie to Jace...

• Po angielsku
  • Czegoś mi brakowało
  • NADAL NIE ZNALEZIONE!!!
  • Romans/Erotyk 😈💏
  • Chcę przeczytać=Kontynuacje ks.
  • E-book
  • New/Young Adult