Terapia

Nominacja w plebiscycie 2017
Kathryn Perez Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Therapy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Therapy
Dorota Lachowicz
NieZwykłe
choroba psychiczna zaburzenia borderline prześladowanie przemoc dramat miłość +18
Therapy
Therapy (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Dorota Lachowicz
Inne

Piękna książka. Budzi emocje. Pełna zwrotów akcji niesamowita historia, przedstawiona z różnych perspektyw. Warto ją przeczytać.

Bardzo się zawiodłam na tej książce. Co kilka stron miałam ochotę ją odłożyć. Niestety doczytałam do końca, co było stratą czasu. Bohaterowie płytcy, bez wyrazu, niespójni. Ich relacje sztuczne, o dialogach już nie wspominając. Wątek psychologiczny rozczarowujący.

Pełna emocji opowieść o życiu, miłości, zmaganiach, wzlotach i upadkach. Piękna, uderzająca w samo serce. Polecam

Dawno,dawno temu przytrafiła mi się ta książka. Po prostu po nią sięgnijcie, przeczytajcie...

Nie zrobiła na mnie specjalnego wrażenia. Styl infantylny, ckliwy, charakterystyczny dla amerykańskich seriali. Mimo że powieść porusza dość poważne problemy natury psychologicznej, które dotykają młodych ludzi, jakoś mnie nie przekonała. Można przeczytać, ale jak dla mnie za dużo erotyki i dylematów miłosnych, a za mało rzetelnej analizy psychologicznej. Ot, fajne czytadło.

Trudny temat opisany w bardzo przystępny sposób. Jeśli chcesz "liznąć" tej tematyki lub jesteś na początku drogi zrozumienia problemu samookaleczeń to śmiało sięgaj po tę pozycję. Fabuła nie jest ani przesłodzona ani też
nie wywoła poczucia wpadania w totalny dół. Świetne fragmenty z pamiętnika pokazujące myśli głównej bohaterki w sposób poetycki . A tak przy...

Książka, przedstawiająca losy zagubionej nastolatki Jessiki, która zmaga się z wieloma przykrymi sytuacjami.
Bardzo mi się poodobała.
Czytając, doświadczyłam chyba wszystkich możliwych uczuć i emocji.
Na pewno zostanie w mojej pamięci na dłużej.

Uwielbiam, tą książkę. Polecam z całego serca :)

Zanim przejdę do merytorycznej części mojej recenzji chciałabym zadać Wam pytanie na które nie musicie odpowiadać w komentarzach, nawet tego nie oczekuję, ale proszę abyście odpowiedzieli sobie na nie w głowach.

Czy kiedykolwiek staliście się ofiarą albo byliście świadkiem przemocy fizycznej lub psychicznej w szkole? Albo znaliście lub słyszeliście o osobach będących jej...

Dawno już żadna książka mnie tak nie poruszyła jak ta. Poruszająca powieść o zmaganiu się z własnym umysłem, o walce z rzeczywistością i własnymi słabościami, o przeżyciu i wytrwaniu w nawet tych najcięższych chwilach.

Świetna książka, bardziej na smutno, ale elementy rozrywkowe też w niej znajdziemy. Polecam każdemu, wiele można się dowiedzieć, ale również nauczyć.

Dyskusje

1 684