One Night of Sin

Okładka książki One Night of Sin Elle Kennedy
Okładka książki One Night of Sin
Elle Kennedy Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: After Hours (tom 1) literatura obyczajowa, romans
After Hours (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-06-21
2014-06-21
przeszłość przyszłość przeszkody fascynacja romans miłość seks

To była bardzo przyjemna lektura i aż szkoda, że tak krótka.
Historia i dobrej dziewczynie, która miała zostać terapeutką i złym chłopcu, prowadzącym klub z przyjaciółmi i walczącym w "klatkach". Ona chciała spróbować czegoś nowego, zaszaleć. On nie wiązał się i nikomu nie ufał. To miała być jedna noc, która zamieniła się w układ "sam seks". A co dalej? Czy ten układ miał jakiekolwiek szanse?

Pokochałam Gage'a i jego szorstki charakter już od samego początku. Tak, jego zachowanie i cała historia, były przewidywalne, ale to mi w niczym nie przeszkadzało. Wręcz pochłonęłam to opowiadanie i zdecydowanie chciałabym więcej i więcej i więcej....

To była bardzo przyjemna lektura i aż szkoda, że tak krótka.

Bardzo fajna historia. Zły chłopak i dobra dziewczyna 🥰 Najfajniejsza jest lekkość pisowni. Fajna historia polecam 👍

Dostałam dokładnie to czego się spodziewałam, dobry sex - jest, zły chłopak i dobra dziewczyna - jest. Lekka, niewymagająca.

No, jestem zaskoczona. Pokochałam Elle Kennedy za Off-Campus, Briar U i Hokeistów. Uwielbiam postaci, które tworzy, jej poczucie humoru i pasję do hokeja. Ale to? Zaskoczyło mnie, że moja ukochana Elle Kennedy może napisać coś tak słabego. Nie jest to najgorsza powieść, jaką czytałam, ale Elle zdecydowanie stać na więcej. Ta historia jest za krótka, zbyt płytka, postaci są płaskie, czasem sprzeczne, brakuje charakterystycznego poczucia humoru autorki. Jednak tyle razy poprawiła mi humor swoją twórczością, że ma u mnie kredyt zaufania. Może kolejne części będą lepsze

Niestety z bólem serca muszą stwierdzić , że książka jest zwyczajnie nudna . Głowni bohaterowie są dosyć przeciętni i przewidywalni. Autorka przyzwyczaiła mnie do o wiele lepszej literatury.

2065

Książka słabo wypada na tle dotychczasowej twórczości autorki, z którą miałam do czynienia. I nie chodzi tylko o to, że jest krótka, ale przede wszystkim nudna i do bólu przewidywalna. Czekałam na jakiś spektakularny zwrot akcji, ale szybko straciłam na niego nadzieję. Więc może chociaż jakiś mały dramat? Ale niestety nie doczekałam się nawet tego. Za to w nadmiarze otrzymałam scen erotycznych. Zajmują niemal połowę treści. Druga połowa to kilka wydarzeń, których przebieg nie jest niespodzianką i koniec. Oczywisty, z góry przewidziany koniec. Za kilka dni nie będe pamiętała imion głównych bohaterów, o treści nie wspominając.

Krótkie, ale niezłe.

Krótkie, ale niezłe.

Novela o przeciętnej jakości jeśli chodzi o historię ale napisana w sposób rewelacyjny - akcja toczy się gładko, dialogi są świetne a postacie daja się lubić. Polecam do przeczytania na raz

krótkie opowiadanie, ale bardzo dobrze się czyta. Jest humor, jest przemoc, są źli ludzie, ale jest i miłość. Książka na jeden wieczór.

Krótka, ale przyjemna. Ciekawa historia, szybko się czyta. Bardzo lubię styl pisania pani Kennedy. Bardzo podoba mi się pomysł na krótkie opowiadania, bez zbędnych szczegółów, szybka akcja. Idealne, gdy dopadła mnie nuda. Z chęcią sięgnę po dwie kolejne części.

• Sportowcy

Dodaj cytat z książki One Night of Sin