Mała księżniczka

Okładka książki Mała księżniczka
Frances Hodgson Burnett Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Romantyczna literatura dziecięca
literatura dziecięca
Romantyczna
A Little Princes
Egmont Polska
2014-09-10
2014-09-10
Józef Birkenmajer

więcej Więcej

Kocham tę książkę, ponieważ wiąże się z moim dzieciństwem. Byłam zachwycona "Małą księżniczką",podobnie zresztą jak "Tajemniczym ogrodem" tej samej autorki.
Przeżywałam problemy "małej księżniczki" Sary, byłam przerażona tym, co jej się przytrafiło, podziwiałam za siłę ducha. Cały czas miałam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy i tak się stało, choć nie w taki sposób...

Książka dzieciństwa, prze niesamowita, uwielbiałam ją., przeczytałam ją kilka razy. Z tym że po latach niepokoi mnie jedna rzecz - Książka uczy dobroci, ale nie uczy żeby walczyć o siebie, tylko Sarze wszystko spada z nieba, od tak. Dlatego 9 gwiazdek.

Książka ta jest niczym ciepły i pełny serdeczności uścisk.

Sara Crewe w wieku siedmiu lat zmienia miejsce zamieszkania. Trafia na pensję do Pani Minchin, a tam zadziwia wszystkich swoim zachowaniem. Niestety los nie jest dla niej łaskawy, ponieważ śmierć ojca niesie za sobą pasmo przykrych sytuacji...

Nie sądziłam, że tak bardzo pokocham "Małą Księżniczkę". Ta książka zdecydowanie zapadła mi w sercu i dołączyła do moich...

Piękna historia małej dziewczynki Sary, która zachwyciła mnie już od pierwszych stron.

Jedna z moich ulubionych książek z dzieciństwa ❤️

Wzruszyłam się niesamowicie podczas czytania. Podziwiam główną bohaterkę za tyle dobroci i życzliwości. Wyciągnęłam bardzo dużo z lektury. Polecam wszystkim :)

Historia z której każdy wyniesie coś dla siebie. Mądra z morałem,piękne pokazana miłość ojca do córki😊 nie tylko dla dzieci dla dorosłych też jak najbardziej.

Okej... To było mocne. Słuchałam tej książki w Audiobooku w pociągu i w niektórych momentach bałam się, że się rozpłacze przy ludziach. Sądzę, że ta książka jest bardzo dobra jak i dla dzieci jak i dla
dorosłych bo książka może dużo nauczyć.

8/10 <3

Pozycja obowiązkowa dla dzieci i dorosłych!!!

13 084
    3 234