Papierowe marzenia

2014-08-25
Hanna de Broekere
Między słowami

Recenzja książki pt. "Papierowe marzenia" autor: Richard Paul Evans
cyt. "Nawet dobrzy ludzie czasami popełniają błędy i podejmują złe decyzje. Od czasu do czasu każdy potrzebuje pomocy". (cytat zawarty w ww. książce)
Powieść pt. "Papierowe marzenia" to wspaniała historia o poszukiwaniu sensu życia, zmaganiu się z własnymi słabościami, popełnianiu błędów i szukaniu...

Bardzo mądra i pouczająca książka. Zawarty w książce przekaz pokazuje że warto być wyrozumiałym dla drugiego człowieka oraz uczy , że warto w życiu naprawić swoje błędy , ponieważ każdy z nas zasługuje na drugą szansę.
Polecam

Całkiem inna niż większość przeczytanych przeze mnie książek Evansa. Fajnie , że tutaj nie było wplecionej kolejnej kelnerki . Książka nawiązująca do syna marnotrawnego, daje dużo do myślenia .
Serdecznie polecam

Książka trochę moralizatorska, ale z wyczuciem. Uczy zrozumienia i wyrozumiałości dla osób, które popełniły błędy, ale chcą je naprawić. Jak dla mnie bardzo dobra.

Naprawdę rewelacyjna pozycja Evansa. Przeczytałam ją tak naprawdę w jeden wieczór.

Historia, która może być bliska każdemu z nas. Pokazująca, że los różnie się układa - mając wszystko, możemy wszystko stracić upadając na samo dno. I wtedy pomocną dłoń podaje nam ktoś, kto sam posiada niewiele..
Warto przeczytać dla tego ciepła, które wypełnia serce podczas i po...

Bardzo przyjemna książka opowiadająca o życiu, które może spotkać każdego z nas. Polecam ciepło.

Kolejna genialna książka Richarda Paula Evansa za mną. Jak tak dalej pójdzie, to do końca roku przeczytam wszystkie książki tego autora. Polecam.

"Prawda jest cierpliwa. Może sobie na to pozwolić,
ponieważ ostatecznie to ona zwycięża."

Godzinę temu skończyłam czytać tę książkę, a ta historia wciąż rezonuje we mnie. Kocham książki Evansa za to, że pełne są dobra najpiękniejszej próby. Dobra, które zachwyca i wypełnia serce. Przepiękna opowieść, która jest nawiązaniem do ewangelicznych przypowieści o synu marnotrawnym...

Książka przepiękna! W sumie sama nie wiedziałam do jakiej kategorii ją zaliczyć więc wybrałam obyczaj choć romans też w niej jest zawarty.

Jednak najbardziej pokazana jest miłość ojca do syna i vice versa. Współczesna opowieść o synu marnotrawnym, którego zgubiło złe towarzystwo i rozrzutność, który opuścił własnego ojca kiedy ten najbardziej go potrzebował. Życie dało...

Dyskusje

2 226