Zwierzęta które znałem

1960-01-01
Wanda Pini
Zwierzęta przyroda przygoda opowiadania

więcej Więcej

Książka moich młodych lat. Opowiadania zawarte w niej, to jednak nie milusie historyjki dla bardzo młodego czytelnika. Wydarzenia, które opisał autor, były prawdziwe i wszystkie mają smutne zakończenia. Książkę czyta się z zapartym tchem - "od dechy do dechy". Polecam każdemu.

• Do przeczytania - literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Natura
  • Pod Góra 3

Dodaj cytat z książki Zwierzęta które znałem