Kup teraz - 15 ofert w cenie od 6.99 zł do 35.97 zł

Droga donikąd

Michał Gołkowski Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: S.T.A.L.K.E.R. (tom 3) Seria: Fabryczna Zona fantastyka, fantasy, science fiction
Fabryka Słów
stalker
S.T.A.L.K.E.R. (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Fabryczna Zona
stalker

Wreszcie nieco dialogów i więcej postaci, dzięki czemu czyta się znacznie lepiej od poprzedniczek.

Czyta się całkiem dobrze. Prequel wcześniejszych tomów cyklu.

Część wracająca do przeszłości, super uzupełnienie historii. Lepsza niż druga część :)

Kolejna retrospekcja , historia już nie porywa a bardziej się wlecze.
Głównie dla wielbicieli klimatu może mieć to jakiś sens.
Mnie się dłużyło bo czekały lepsze książki.

Trzecia część opowieści o stalkerze Miszce trzyma poziom dwój poprzednich. Swoisty powrót do przeszłości i ukazanie tego, jak nasz bohater trafił do Zony domyka w dużym stopniu opowieść i sprawia, że Misza nie jest znikąd. Nie przysłali go kosmici, nie spadł na teren Zony z nieba ani nie obudził się nie wiedząc kim jest i co tam robi. A tak poza tym... kurczę lubię jakoś...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Droga donikąd. Trzecia część serii STALKER autorstwa Michała Gołkowskiego. Czasy Kiedy Miszka nie był Miszką, a Ku*wą. Zostawiwszy całe swoje (nie)życie w Warszawie, główny bohater więc wyrusza do Strefy Zakazanej aby odrodzić się na nowo. W tej części razem z Misiem uczymy się wszystkiego, pierwszych anomalii, pierwszych śmiercionośnych mutantów, pierwsi sojusznicy i nowa...

Część trzecia padła. W dalszym ciągu żyję światem Zony. Pora ruszać dalej, na szczęście jeszcze 2 tomy przede mną. To jest mój świat i mój bohater.

Wracamy do początku, do czasów przed ZONĄ i pierwszych dni w nowym świecie. Wracamy do pierwszych anomalii, pierwszych mutantów, pierwszych braci stalkerów. Poznajemy Kurwę i jego motywację i przemyślenia. Poznajemy jego reakcję i uczucia. Wracamy i poznajemy wszytko od nowa i po raz pierwszy.

Ta książka ma klimat.

Część trzecia, a zarazem powrót do przeszłości.
Opis jak Misza znalazł się w Zonie.
Chyba najlepsza część jaką do tej pory czytałem.
Ten styl pisania trzeba polubić, albo nie czytać.
Plusy:
- pokazanie pierwszych dni młodego i niedoświadczonego stalkera w Zonie;
- człowiek, który ma wszystko, chce poczuć, że żyje;
- nauka przetrwania w strefie przekazywana przez...

1 061
  • Fantastyka