Ciao, Valentine

Adriana Trigiani Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Valentine Roncalli (tom 3) literatura piękna
The Supreme Macaroni company
Magda Witkowska
Prószyński i S-ka
The Supreme Macaroni company
Valentine Roncalli (tom 3)
literatura piękna
Magda Witkowska

Na półkach: , , , ,

Z trudem docierała do mnie myśl, że „Ciao, Valentine!” to ostatnie spotkanie z sympatyczną i niezależną Amerykanką włoskiego pochodzenia. Polubiłam tę serię. Jest naprawdę dobrze skonstruowana, ale też nie jest zbyt infantylna – jak możne część z nas pomyśleć.
Valentine i Gianluca szykują się do ślubu. Matka panny młodej zarezerwowała im salę, w której jej dwie siostry...

Trzecia część opowieści o losach Valentine. Zaskakujące zakończenie, bo przecież wszystko zaczęło się układać...

Książka nawet ciekawa,choć szkoda,że umiera jeden z bohaterów. Liczyłam na inne zakończenie,ale to tylko moje wymysły :D

Okładka piękna,więc daję książce ocenę 7/10 :) i myślę,że jest ona odpowiednia. :)

Oto prawdziwy powód, dlaczego na blogu pojawiły się powieści "W stylu Valentine" i "Brawo, Valentine". Zastanawiałam się, czy warto kupować książki by mieć skompletowaną trylogię w domu czy wypożyczyć z biblioteki. Sprawa rozwiązała się sama: w bibliotece był tylko jeden tom i to w innej filii. Padło na zakup. Jeśli chce się kupić książkę, to jak najtaniej, prawda? Dla...

• 2015
  • Adriana Trigiani
  • Moi mali książęta :)
  • Przyjemnostki Na Rozluznienie :)
  • Wcześniej lub później
  • Posiadam EBOOK