Jak zadbać o własne finanse?

Marcin Iwuć Wydawnictwo: Edgard Seria: Samo Sedno poradniki
Edgard
jak zadbać o własne finanse marcin iwuć skuteczne zarządzanie finansami mity finansowe
poradniki
Samo Sedno

Zarabiasz więcej i wydajesz więcej? Nie możesz kupić gotówką kolejnego smartphona czy wyjechać na wakacje to kupujesz z możliwością późniejszej spłaty? Bierzesz samochód w leasing? Ja też.
Jednak po przeczytaniu tej książki uporządkowałem wydatki. A co najważniejsze zacząłem spłacać kredyty konsumenckie. Nie jesteś w stanie sobie pomóc jak nie wiesz gdzie jesteś. Ta zasada...

Książka, która w jednym miejscu przedstawia podstawowe zasady zarządzania finansami dla przeciętnego obywatela. Zagadnienia dotyczące długów, budżetu własnego, inwestycji, oszczędzania - w skrócie.

Świetna książka dla początkujących. Polecam

Bardzo dobra książka dla laików w zakresie finansów osobistych. Przejrzysta, zwięzła, konkretna, zachęca do ogarnięcia swoich finansów. Nie odstrasza terminologią etc.

Prosty i czytelny w odbiorze poradnik. W mojej ocenie bardzo wartościowe kompendium wiedzy dla osób, które chcą uporządkować swoje domowe finanse.

Książka napisana jak dla mnie fenomelanie.. Aktualnie 2 raz ją przerabiam i mówie ,że naprawdę warto. Pokazuje odmienny sposób myślenia apropo swoich finansów w 10 krokach pokazuje kolejność działania w dążeniu do pełnej niezależności finansowej.

Jest to świetny prezent ślubny. Nie żartuję.

Wyborna pozycja!

Książka jest esencją tego, co Marcin pisze na blogu. Jest krótka, ale bardzo treściwa. Znajdują się w niej zasady skutecznego i świadomego budowania wolności finansowej.
Autor podaje 10 kroków do finansowej wolności, ale są to kroki jak najbardziej realne do wykonania.
Bardzo przyjemnie się ją czyta i studiuje. Gdyby zawierała więcej treści, moja ocena byłaby...

Trochę krótka, ale treściwa i napisana lekkim zrozumiałym językiem. Otwiera oczy jakie głupie decyzje podejmujemy jeśli chodzi o nasze ciężko zarobione pieniądze, jak bardzo daliśmy się zmanipulować w tej erze konsumpcjonizmu i co ważniejsze - jak z tego wyjść.

• 2020
  • Finanse
  • 2014
  • Poradniki
  • 2019
  • 2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Jak zadbać o własne finanse?