Jak zadbać o własne finanse?

Marcin Iwuć Wydawnictwo: Edgard Seria: Samo Sedno poradniki
Edgard
jak zadbać o własne finanse marcin iwuć skuteczne zarządzanie finansami mity finansowe
poradniki
Samo Sedno

Jestem bardzo zadowolony z treści tej książki. Wiele widziałem o bezpieczeństwie ekonomicznym jednak książka Pana Marcina pomogła mi tę wiedzę poukładać i metoda 10 kroków którą przedstawia, bardzo ułatwiła mi planowanie domowych finansów. :)

Ciekawa książka o tym jak wyjść z długów i zacząć oszczędzać.
Jestem fanem bloga i "wtorku z finansami".
Książkę szybko się czyta i można połknąć w jeden dzień.
Jak dla mnie zabrakło części o inwestowaniu.

Super, bez wodolejstwa, konkretnie, rzeczowo i na temat. Pomocna, otwierająca oczy, bardzo praktyczna. Rady i sposoby zarządzania finansami jak i plan zabezpieczenia się finansowego na przyszłość rewelacja, do wdrożenia od zaraz.

Wiedza w pigułce o oszczędzaniu i prowadzeniu budżetu domowego. Bardzo przydatne tabelki, które można przenieść do excela i na bieżąco kontrolować przepływ pieniędzy. Jednak jeśli ktoś szuka informacji jak inwestować już oszczędności to ta pozycja mu nie pomoże. Autor bardziej opisuje jak te oszczędności gromadzić.

Mimo mojego młodego wieku, dzięki tej książce zauważyłem jak wielu znajomych mi starszych dorosłych popełniało i nadal popełnia poważne błędy w kwestii finansów osobistych. Książka jest skierowana do każdego, niezależenie od wieku. Dla młodych ludzi, wchodzących dopiero na rynek pracy, może pomóc w podejmowaniu ważnych, pierwszych decyzji finansowych. Starsze osoby możliwe,...

Kupiłem tą książkę z myślą, że ktoś mi powie, jak zacząć oszczędzać. Od czego zacząć, czego unikać. I dostałem to czego oczekiwałem, a nawet trochę więcej. Nie kończyłem ekonomi nie robiłem kursów z finansów. A zostałem wprowadzony i to uwaga bardzo bezpiecznie. Żadnych niepewnych interesów. Dobra książka praktyczna. Chociaż mogłem pożyczyć, a nie kupować byłaby oszczędność.

Jest coś groteskowego w czytaniu takich poradników w dzisiejszym czasie. To jak czytać czasopismo Murator podczas trzęsienia ziemi i tsunami. I dlatego lektura w tym przypadku trwała o wiele dłużej niż zwykle. Zazwyczaj musiałem się do niej zmuszać, choć, w zasadzie to bardzo dobra pozycja w swojej klasie.

Do jej niewątpliwych zalet należą lekki, może tylko nieco suchy...

Książka jest praktyczna. Zawiera gotowe szablony do tabel exela. Porównujemy miesiące i widzimy gdzie rozchodzą się nasze pieniądze.

Treściwa i bardzo konkretna książka! Polecam wszystkim, którzy lubią bardzo proste "w użytkowaniu" poradniki.

Po przeczytaniu książki "Finansowy Ninja" podchodziłem do kolejnej lektury w tej tematyce dość sceptycznie. W końcu co można nowego jeszcze napisać na ten temat. Tutaj zaskoczenie jeszcze można! Pan Marcin fajnie opisuje możliwości inwestowania pieniędzy jak się już uporami z naszymi długami i coś odłożymy. Nie mogę się doczekać książki nad którą według informacji...

• Finanse
  • 2014
  • 2019
  • Poradniki
  • Biznes
  • Ekonomia

Dodaj cytat z książki Jak zadbać o własne finanse?