Jak zadbać o własne finanse?

Marcin Iwuć Wydawnictwo: Edgard Seria: Samo Sedno poradniki
poradniki
2015-05-13
Samo Sedno
oszczędzanie finanse budżet domowy

Książka o samych podstawach, ale na tyle dobra i skondensowana, że, moim zdaniem, powinno sie ją czytać na lekcjach podstaw przedsiębiorczości. Chociaż pewnie się to nie stanie, bo maks chyba co tam się robi to pisanie CV. Nie wiem czy lepszy Szafrański czy Iwuć, ja bym czytał ich obu. Tutaj widać że to króciutka książka, która pewnie zmieściłaby się w 60 stronach. Jestem...

Książka pełna oczywistości, które powinien znać każdy dorosły, pracujący i płacący podatki człowiek.
Nie wnosi nic nowego, sposoby typu weź drugą pracę, czy nie kupuj książek (!), a wypożyczaj - Panie Iwuć to nie te czasy.
Za tabelki i kolejność opłacania plusik.

Zarabiasz więcej i wydajesz więcej? Nie możesz kupić gotówką kolejnego smartphona czy wyjechać na wakacje to kupujesz z możliwością późniejszej spłaty? Bierzesz samochód w leasing? Ja też.
Jednak po przeczytaniu tej książki uporządkowałem wydatki. A co najważniejsze zacząłem spłacać kredyty konsumenckie. Nie jesteś w stanie sobie pomóc jak nie wiesz gdzie jesteś. Ta zasada...

Książka, która w jednym miejscu przedstawia podstawowe zasady zarządzania finansami dla przeciętnego obywatela. Zagadnienia dotyczące długów, budżetu własnego, inwestycji, oszczędzania - w skrócie.

Świetna książka dla początkujących. Polecam

Bardzo dobra książka dla laików w zakresie finansów osobistych. Przejrzysta, zwięzła, konkretna, zachęca do ogarnięcia swoich finansów. Nie odstrasza terminologią etc.

Prosty i czytelny w odbiorze poradnik. W mojej ocenie bardzo wartościowe kompendium wiedzy dla osób, które chcą uporządkować swoje domowe finanse.

Książka napisana jak dla mnie fenomelanie.. Aktualnie 2 raz ją przerabiam i mówie ,że naprawdę warto. Pokazuje odmienny sposób myślenia apropo swoich finansów w 10 krokach pokazuje kolejność działania w dążeniu do pełnej niezależności finansowej.

Jest to świetny prezent ślubny. Nie żartuję.

Wyborna pozycja!

• Finanse
  • 2020
  • 2014
  • Poradniki
  • 2019
  • Legimi

Dodaj cytat z książki Jak zadbać o własne finanse?