Jak zadbać o własne finanse?

Marcin Iwuć Wydawnictwo: Edgard Seria: Samo Sedno poradniki
poradniki
2015-05-13
Samo Sedno
oszczędzanie finanse budżet domowy

Książka jest praktyczna. Zawiera gotowe szablony do tabel exela. Porównujemy miesiące i widzimy gdzie rozchodzą się nasze pieniądze.

Treściwa i bardzo konkretna książka! Polecam wszystkim, którzy lubią bardzo proste "w użytkowaniu" poradniki.

Po przeczytaniu książki "Finansowy Ninja" podchodziłem do kolejnej lektury w tej tematyce dość sceptycznie. W końcu co można nowego jeszcze napisać na ten temat. Tutaj zaskoczenie jeszcze można! Pan Marcin fajnie opisuje możliwości inwestowania pieniędzy jak się już uporami z naszymi długami i coś odłożymy. Nie mogę się doczekać książki nad którą według informacji...

Obowiązkowa lektura dla każdego, chcącego zadbać o swoje finanse

Napisana prostym językiem, skłaniająca do rewizji finansów domowych i hierarchi wartości w Życiu. Bardzo konkretna i zadaniowa. Polecam!

Bardzo dobra pozycja dla ludzi którzy chcą zrobić porządek ze swoimi finansami. Książka nie jest długa, szybko się ją czyta i daje dużo do myślenia.
Może nie eksploatuje tematu tak dogłębnie i szczegółowo jak 'Finansowy Ninja' ale daje szybki pogląd w szerokim spektrum co jest dla nas ważne i co powinniśmy zrobić.

Polecam każdemu, bez względu na jego obecny stan majątku. Jeżeli nie przyda się tej konkretnej osobie, pewnie będzie bardzo pożyteczna dla młodszego brata, który szasta pieniędzmi na prawo i lewo:)

Ten podręcznik, jak zarządzać swoimi finansami, powinien być obowiązkowy dla wszystkich :-)

Obowiązkowa lektura dla każdego rodzica i nie tylko.

Polecam wszystkim którzy mają wrażenie, że nie panują nad nimi.

• Finanse
  • 2014
  • 2019
  • Biznes
  • Poradniki
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Jak zadbać o własne finanse?