Finansowy ninja

Michał Szafrański Wydawnictwo: Michał Szafrański poradniki
Michał Szafrański
poradniki

Na półkach: , , , ,

Mimo, że bloga Michała czytam już od dobrych paru lat, to i tak znalazłam w tej książce dużo wartościowej treści. W sumie, to żałuję, że nie przeczytałam jej wcześniej. Jest idealną pigułą wiedzy zawierającą esencję bloga jakoszczedzacpieniadze.pl. Rozdział, w którym autor oblicza jak dużo trzeba oszczędzić na godną emeryturę daje mocno do myślenia. Książka jest bardzo...

Bardzo fajna książka. Przekazuje dużo wiedzy zwłaszcza dla osób, które są na początku finansowej ścieżki. Porządkuje posiadane jak i zdobyte informacje.

Według mnie każdy kto kończy 18lat i wkracza w dorosłość albo zaczyna swoją pierwszą pracę powinien zapoznać się z powyższym tytułem i od razu wprowadzić własny budżet domowy wraz ze wszystkimi zaleceniami zawartymi w książce. Duży przeskok i postęp zaliczyłem tylko i wyłącznie po przeczytaniu i wprowadzeniu kilku zmian w zarządzaniu zarobionym kapitałem.

Książka jest powtórzeniem bloga. Autorowi nie można odmówić wiedzy u sukcesu. Odbieram go jednak jako osobę trochę zarozumiałą.

Sztos! Finansowy Ninja to mnóstwo wiedzy zapakowanej w lekką formę, ładną oprawę i merytorykę Michała Szafrańskiego (guru niegdyś od finansów domowych, teraz rozwijający się dalej - inwestowanie itp.). Blog JakOszczedzacPieniadze to mnóstwo darmowej wiedzy, ale cenię książkę za to, że zbiera konkretne informacje w jednym miejscu. Sięgam do poszczególnych rozdziałów w razie...

Bardzo fajna książka, zwłaszcza dla nowicjuszy. Jeżeli ktoś jest fanem bloga tego autora to nie będzie ona aż tak odkrywcza.
Myślę, że książka może być fajnym prezentem dla kogoś :)

Nawet jeśli ogarniasz dobrze swoje finanse, nie masz długów, coś tam oszczędzasz, sprawnie żonglujesz Excelem to mimo wszystko cholernie warto przeczytać tą książkę.

Uporządkowana wiedza, podana w bardzo przystępnej formie. Logiczna struktura, dobre przykłady, mnóstwo linków do dodatkowych narzędzi w interencie.

Co ciekawe, autor nie ma wykształcenia ekonomicznego ani...

Podstawy które każdy powinien przyswoić żeby odebrać swój dowód osobisty. Postawy bez których w życiu dorosłym ani rusz. Podane w prosty i przystępny sposób.

Szkoda, że dopiero teraz trafiłam na tą książkę. Ale jak to mówią: lepiej późno niż wcale :) Długo zeszło mi ją czytać , ponieważ ciągle analizowałam przeczytane rozdziały, robiłam notki, rozmawiałam z mężem na temat tego co zrobiliśmy, a co można by zrobić teraz. Fajnie napisana, zrozumiała więc polecam każdemu. Dużo praktycznej wiedzy: poprzez budżet domowy, rachunki...

Przejrzyście i zrozumiale o finansach. Olbrzymia porcja wiedzy. Dzięki niej można uniknąć wielu finansowych błędów.

Dyskusje

2 556