Mroczne umysły

Patronat LC
Alexandra Bracken Wydawnictwo: Moondrive Cykl: Mroczne umysły (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
The Darkest Minds
fantastyka, fantasy, science fiction
Maria Borzobohata-Sawicka
Mroczne umysły Tom 1

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Jeśli twoje dziecko zachowuje się dziwnie, wiedz, że coś się dzieje...

129 Link do recenzji

Mnie osobiście przekonało do przeczytania film, trochę się różni ale naprawdę fajnie napisania historia głównej bohaterki

Książka przeczytana dzięki mojej koleżance, która zaprezentowała ją świetnie na lekcji polskiego. Dziękuję jej za to bardzo. Ta książka była dla mnie bardzo emocjonalna, bardzo mi się podobała. Tylko koniec był dla mnie załamaniem nie to nie mało się tak skończyć!
Polecam!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Powieść oceniam bardzo dobrze. Szkoda, że za moich czasów nie było tak dobrych młodzieżówek.

Spodziewałam się czegoś na miarę Igrzysk Śmierci, ale bardzo się zawiodłam. Może jestem za stara na tego typu książki, ale fabuła mnie niczym nie zaskoczył. Nie jest zła, jest po prostu przeciętna.

Bardzo miła do czytania książka, wciąga, tym którzy obejrzeli film lecz nie czytali jeszcze tej trylogii z całego serduszka polecam przeczytać, ponieważ można się zdziwić.

Z początku byłam dość sceptycznie nastawiona do tej powieści, ale w trakcie czytania moje zdanie stopniowo się zmieniało. Świetna książka z dreszczem emocji, są momenty w których nie sposób jest nie uśmiechnąć się z rozbawienia, ale są również chwile, w których żal opanowuje umysł. Polecam i od razu ostrzegam, że mocno wciąga i uzależnia.

Jedna z moich ulubionych książek

Bardzo podobała mi się książka. Była niezwykła. Pełno uroczych i mrożących krew w żyłach momentów. Strasznie mnie wciągnęła.
Polecam ją wszystkim!!!!!!

Wspaniała, ale i przerażajjąca koncepcja wykluczenia dzieci, które muszą stawić czoła dorosłym. Główna bohaterka z niezwykłą siłą charakteru wprowasza nas w świat postaci obdażonych nadludzkimi mocami. Nie, nie są to Avergersi. Tutaj ich moce są źle postrzegane, a posiadające je, dzieci skazane są na ośrodki odosobienia a nawet śmierć.

Może już wyrosłam z takiego młodzieżowego fantasy, ale w moim odczuciu swoją chaotycznością pani Bracken strasznie męczy bułę. Czytając tą część, miałam wrażenie, że ktoś mi trzymał przy oczach ów megafon z białym szumem i rozbijał kompletnie moją zdolność przeżywania akcji z bohaterką. Ruby mam wrażenie miotała się aż za bardzo w swoich poczynaniach. Nawet rozwijająca się...

Dyskusje

6 973