Tożsamość szaleństwa

9788362041886
Goneta.net
kryminał, sensacja, thriller
9788362041886

„Tożsamość szaleństwa” w mojej ocenie można przyrównać do zagranicznych, naprawdę dobrych kryminałów. Swoją kompozycją, fabułą, żartami sytuacyjnymi, a przede wszystkim świetnym dawkowaniem nastroju wprowadza czytelnia w niezapomniany nastrój. Książka wciąga od pierwszych stron i nawet najbardziej prężnie działające umysły niekoniecznie będą z wyprzedzeniem wiedziały, jaki...

• 2014
  • Być może przeczytam
  • Mam
  • E-booki
  • Ebook

Dodaj cytat z książki Tożsamość szaleństwa