Jak uwieść wampira (specjalnie się nie starając)

Okładka książki Jak uwieść wampira (specjalnie się nie starając)
Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość na kołku (tom 15) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Miłość na kołku (tom 15)
How to Seduce a Vampire - Without Really Trying
Amber
2014-07-08
2014-07-08
Małgorzata Stefaniuk
fantasy romans paranormal romance wampiry

Sama książka jest świetna i bardzo przypadła mi do gustu, ale trochę zawiodłam się na zakończeniu, ponieważ wolę bardziej dramatyczne końcówki. Ale jest to bardzo osobista uwaga. Całą książkę czyta się bardzo przyjemnie i szybko. Polecam

Podobało mi to się, że w książce było dużo momentów humorystycznych dzięki czemu powieść lekko się czytało. Oprócz tego pojawiły się wątki romantyczne i erotyczne. Mimo że to fantasy niektóre sceny były bardzo realistyczne.

miło szybko i przyjemnie

Na półkach: , , , , ,

Najlepsza seria o wampirach, jaką czytałam.
Humor.
Romans.
Erotyka.
Walka dobra ze złem.
A wszystko opisane w łatwo przyswajalny sposób, wciągający od pierwszej strony.
Z kolei Zoltan i Neona to jedna z moich ulubionych par ;)

Przedostatnia cześć znakomitej serii Kerrelyn Sparks "Miłość na kołku ".

Tak jak myślałam ta część nie przebiła w moich oczach pierwszych dziesięciu części serii, ale stanowi naprawdę godna i epicka kontynuację.
Poprzednia część wypadła nieco słabiej według mnie w stosunku do reszty serii. Ta część znów mnie porwała.

I chociaż Zoltan obecny był właściwie od początku...

Na półkach: , , , , , , , ,

Książek autorki nie czytam z myślą o zawiłej akcji i dramatyzmie, lecz ze względu na humor, który nigdy mi się nie znudzi. Autorka ma niezwykły talent do zjednania sobie czytelników i zawsze wracam do jej książek, gdyż wiem, że poprawią mi nastrój i spędzę miło czas. ,,Jak uwieść wampira (specjalnie się nie starając)" to książka miła, sympatyczna i wciągająca. Większość z...

Jak uwieść wampira (specjalnie się nie starając)
Zoltan od bardzo dawna szuka odpowiedzi na to, kto zabił jego ojca. Ma tylko jedną wskazówkę. Niezwykłą strzałę, którą wyciągnął z piersi taty. Minęło osiemset lat od wydarzeń z jego wioski. Osiemset długich lat. Zoltan już dawno pogodził się z tym, że nie znajdzie zabójców, ale nigdy mu o to nie chodziło. Szukał tylko...

2021

Zaczęłam od któregoś tam tomu zupełnie przez przypadek. Po kilku stronach wciągnęlo mnie, akurat miałam minorowy nastrój. A historyjka była prościutka i naiwniutka, ładnie podana, przyprawiona odpowiednią dozą wyciskacza łez co mi odpowiadało.
Nie jest to lektura Boże broń ambitna, to paranormalny Harlequin, ale ma parę smaczków. Każdy tom to odrębna całość, w następnym...

Na półkach: , , , ,

Rany...wampiry, Amazonki, wilkołaki, Panterolaki, niedźwiedziołaki, No i teraz jeszcze smoki. Wyobraznia autorki nie ma granic.

Panna Sparks wykorzystała w swoich książkach chyba już każdy temat, jaki pojawił się w popkulturze. Anioły, demony, amazonki, zwierzołaki, ShangriLa... No absolutnie wszystko. Ale zrobiła to z takim wdziękiem i humorem, że jestem w stanie przymknąć oko. I się zarumienić. Polecam :)

• 2014
  • Wampiry
  • Chcę w prezencie
  • Fantasy
  • Fantastyka

Dodaj cytat z książki Jak uwieść wampira (specjalnie się nie starając)