Szaleję za Tobą, Misiu

Okładka książki Szaleję za Tobą, Misiu
Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość na kołku (tom 13) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2012-11-27
miłość na kołku howard

więcej Więcej

No fantastyczni zboczeńcy, no! Wysokie noty dla fantastycznych harlequinów, a dobre książki i nieznani autorzy wiszą gdzieś na aledrogo latami i trafiamy na nich dopiero jak w jakimś opuszczonym pensjonacie jedna z książek zrobi za podkładkę pod kubek.

Książka na 3h. Do przeczytania w jeden wieczór i zastąpienia sobie komedii romantycznej na tv.

miło szybko i przyjemnie

''Szaleję za Tobą misiu ''to 13 już część serii Kerrelyn Sparks . Nie jest z pewnością najlepszą książką z serii , ale mnie urzekła .

Tym razem głównym bohaterem książki jest Haward Barr , pracownik dziennej zmiany MacKey Usługi Ochroniarskie i Detektywistyczne , ochroniarz rodzinny Dragnesti .
Haward dwadzieścia lat temu musiał uciekać z ukochanej Alaski , został...

Szaleję za Tobą, Misiu
Howard myślał, że już pozbył się swojego największego wroga. Mylił się. On wcale nie zginął, żyję i co gorsza ma się świetnie. Lecz koniec z tym. To przez niego niedźwiedziołak musiał opuścić swą wioskę na 20 długich lat. Teraz czas na zemstę.
Elsa nigdy nie wierzyła w historię przekazywaną w jej rodzinie od pokoleń. Niby istnieją istoty nadnaturalne...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

2021

Zaczęłam od któregoś tam tomu zupełnie przez przypadek. Po kilku stronach wciągnęlo mnie, akurat miałam minorowy nastrój. A historyjka była prościutka i naiwniutka, ładnie podana, przyprawiona odpowiednią dozą wyciskacza łez co mi odpowiadało.
Nie jest to lektura Boże broń ambitna, to paranormalny Harlequin, ale ma parę smaczków. Każdy tom to odrębna całość, w następnym...

Na półkach: , , , ,

13-nasta czesc cyklu"milosc na kolku" opowiada o Elsie i Howarcie niedzwiedziolaku.

Na półkach: , , , ,

Kolejna książka z serii Kerrelyn Sparks. Można by powiedzieć że już chyba wszystkie historie miłosne się wyczerpały a tu znowu zaskoczenie ! I to nie małe. Polecam przeczytać ! naprawdę warto, jeśli lubi się historie o wampirach, wilkołakach, zmiennokształtnych, aniołach i innych paranormalnych stworzeniach połączone z erotyzmem i wątkami miłosnymi. Jak się zacznie czytać...

Te części o "łakach" są według mnie najlepsze. A Howard jest moim ulubionym misiem, przez którego mam ciągle ochotę na pączki. Dobrze, że znalazł to, czego szukał. Punkt dla Shanny, która zawsze wtyka nos nie tam, gdzie trzeba.

W tej części wszystko było podane na tacy co mi się nie spodobało. Odrazu było wiadomo co i jak. Niedźwiedź i strażniczka dziwne by było aby się nie połączyli. Mam wrażenie że od dziesiątej części jakość kolejnych leci na łeb na szyję.

Według mnie to najsłabsza część tej serii. Strasznie mnie zawiodła bo pierwsze to było o moim misiu więc liczyła na romans wielkiego kalibru, tymczasem dostałam ciepłe kluchy. Mało romansu w tym romansie. Po drugie akcja skupiona bardziej w stronę zemsty czy nienawiści do wilka, który spowodował niezłe zamieszanie w życiu Howarda oraz klątwy przez którą Ela się waha i...

• 2014
  • Chcę w prezencie