Wampiry Hollywoodu

Adrienne BarbeauMichael Scott Wydawnictwo: Rebis Cykl: Wampiry Hollywoodu (tom 1) horror
Vampyres of Hollywood
Paweł Korombel
Rebis
wampir detektyw morderstwo Hollywood
Vampyres of Hollywood
Wampiry Hollywoodu (tom 1)
horror
Paweł Korombel
wampir detektyw morderstwo Hollywood

Czytałam kawał czasu temu. Książeczka bardzo przyjemna. Raczej dla płci damskiej niż męskiej. Polecam!

Historia napisana w lekki sposób, mimo morderstw, które się wydarzają, to bardzo fajna książka. Czyta się szybko, rozdziały na przemiennie napisane z punktu widzenia Ovsanny i Petera bardziej przybliżają historię, dzięki czemu czuje się dreszczyk podczas lektury 😁. No i zakończenie zdecydowanie zachęcające do czytania kolejnej części.

Razowy chlebek wśród książek o wampirach.

Ta książka była łatwa, zabawna i nie była jak inne historie o walorach które może dostać w ksiegarniach. Teraz wszystkie inne książki tego typu porównuje do tej, nawet te z tej samej serii albo przed tych samych autorów. Jest to jedyna książka z takiego rodzaju i wiem ze nie będę w stanie nie doradzić innym aby ja tez przeczytali.

Na półkach: , , , , , , ,

Zabawna, krwawa, seksowna - Hollywood – najsławniejsze miejsce świata. W ciągu dwóch tygodni giną trzy gwiazdy związane z przemysłem filmowym. Zamierają studia, aktorzy nie wychylają nosa ze swych rezydencji, a reżyserzy boją się odbierać telefony…Jednak jest ktoś, kto się nie boi, za to jest niezmiernie wkurzony – Ovsanna Moore – królowa horroru. To ludzie z jej stajni...

Na półkach: , , , , ,

Moje pierwsze zetknięcie z Adrienne Barneau i Michaelem Scottem.
Rzadko czytam książki, które są napisane przez dwie osoby czy nawet trzy. Kupiłam Wampiry Hollywoodu ze względu na fabułę, okładkę i na dobrze zapowiadająca się książkę. I nie zawiodłam się ani odrobinę.

Ovsanna Moore - kasztelanka klanu Danhkar, znana jest pod tym nazwiskiem jako reżyserka i aktorka. Jest...

Ciekawe połączenie powieści detektywistycznej z postacią wampirzycy-aktorki, chociaż akcja się trochę ciągnie to książkę dobrze się czyta.

Nie jest to typowa książka o wampirach i miłości. Koncentruje się wokół morderstw i zagadek- dobrze napisana jako kryminał, słabo jako fantastyka. Końcówka książki dość przytłaczająca. Warto przeczytać i ocenić.

W książce mamy naprzemiennie dwóch narratorów: Ovsanna Moore - królowa horroru, aktorka i właścicielka wytwórni filmowej oraz Petera Kinga najlepszego policjanta/detektywna. Jak to bywa w Hollywood często znajduje się trupy. Tym razem trupów zaczęło się robić wiele. Sprawą zajął się policjant King. Zaczął zbierać informację i... tu znowu znalazły się kolejne trupy. Dużo...

WIĘCEJ TAKICH WAMPIRÓW

Vampyres of Hollywood - powieść wydana w 2008 roku, a więc w okresie, kiedy "wampirza literatura" święciła triumfy. Różni się jednak znacznie od tego, co prezentują Anne Rice i Stephenie Meyer.

Wampiry Hollywoodu to znakomity horror pełen wyrazistych postaci, perfekcyjnie dopracowanych dialogów i niesamowitym klimacie LA. Autorzy w...

Dyskusje

• Fantastyka