Jak oszukiwano Hitlera. Podwójni agenci i dezinformacja podczas II wojny światowej

Terry Crowdy Wydawnictwo: Vesper powieść historyczna
Miłosz Młynarz
Vesper
powieść historyczna
Miłosz Młynarz

Podwójni, potrójni agenci, kulisy ryzykownych operacji, oszustw i dezinformacji brytyjskiej w II w.ś.
Jeżeli ktoś liczy na akcje w tempie agenta jej Królewskiej Mości 007 to się okrutnie zawiedzie.
Prawdziwy wywiad tak nie działa. Szpieg im głośniejszy tym mniej skuteczniejszy. (podobnie chyba z opowieściami z miłosnych podbojów ;-) Co wiec znajdziemy w środku ?
Mozolną...

• Literatura obozowa/IIWŚ
  • Tata
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • Książnica Płock
  • Typ B: Gatunek: Historia