Okładka książki Jak oszukiwano Hitlera. Podwójni agenci i dezinformacja podczas II wojny światowej
Terry Crowdy Wydawnictwo: Vesper powieść historyczna
powieść historyczna
Vesper
2013-10-09
2013-10-09
Miłosz Młynarz

Podwójni, potrójni agenci, kulisy ryzykownych operacji, oszustw i dezinformacji brytyjskiej w II w.ś.
Jeżeli ktoś liczy na akcje w tempie agenta jej Królewskiej Mości 007 to się okrutnie zawiedzie.
Prawdziwy wywiad tak nie działa. Szpieg im głośniejszy tym mniej skuteczniejszy. (podobnie chyba z opowieściami z miłosnych podbojów ;-) Co wiec znajdziemy w środku ?
Mozolną...

• Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • Książnica Płock
  • 52 książki (2014)
  • Chcę w prezencie albo sam sobie kupię
  • II wojna światowa
  • Do kupienia