Zamek z piasku

literatura polska małżeństwo dziecko
literatura piękna
literatura polska małżeństwo dziecko

Recenzje oficjalnych recenzentów i

W miłości nie jest zawsze tylko różowo

40 Link do recenzji

Fajna, ciekawa fabuła, niebanalny temat. Szybko się czyta, ciekawi co będzie dalej. Polecam!

Dojrzała, niesztampowa powieść, która porusza czytelnika. Było to moje pierwsze spotkanie z tą autorką i na pewno nie ostatnie!

Nie tak dobra jak inne Pani Witkiewicz. Przyjemna książka o rozpadajacym się małżeństwie z happy endem.

Samo życie... Opowieść o miłości, pragnieniu za wszelką cenę dziecka, rozterkach i zdradzie. Wiele kobiet przechodziło taka sytuację w życiu. Warta przeczytania,jak większość książek Pani Magdy.

piękna opowieść o pragnieniach, wspólnych panach i przyjaźni. Pokrzepiająca i z happy endem

Na półkach: , , , ,

"Tworzenie wzajemnych relacji to jak budowanie zamku z piasku. Nieustannie trzeba dbać, by nie runął (...)
Gdy odwrócisz głowę, zaleje go morska fala. Pozostanie tylko słona woda albo słone łzy."
Weronika i Marek są parą ze szkolnej ławki. Oboje młodzi i szaleńczo w sobie zakochani postanawiają się pobrać, wierząc, że ich miłość będzie trwać do końca świata. Pierwsze...

Po tej autorce właśnie tego można było się spodziewać. Przyjemna książka o miłości, myślę że raczej dla kobiet, ale mi też się podobała. Nie było tutaj jakichś fajerwerków, historia dosyć przewidywalna, ale bardzo fajna. Nieco sprzeczności

Książka bardzo mi się podobała, pokazuje jak kobieta pragnąca macierzyństwa jest skłonna podążać za nierealnymi marzeniami. Większość kobiet rzeczywiście pragnie dziecka i jest to często spotykany motyw w literaturze. Prawie tak częsty jak zajście w ciążę z nieodpowiednim partnerem i samotne wychowywanie dziecka. A kiedy wreszcie pojawi się książka o szczęśliwym związku...

To kolejne moje spotkanie z twórczością Pani Magdaleny Witkiewicz - jak zawsze super, polecam :)

Jest mi ogromnie wstyd, że powieść „Zamek z piasku” była na mojej liście pozycji do przeczytania już od paru dobrych lat i gdyby nie wznowienie tej publikacji pewnie nadal by na tej liście pozostała. Magdalena Witkiewicz to bowiem autorka z którą spotykam się zawsze z ogromną przyjemnością. Zdecydowanie należy też do mojej osobistej czytelniczej czołówki polskich pisarek...

Dyskusje

2 342