Zamek z piasku

literatura piękna
2020-03-25
9788381950664
literatura polska małżeństwo dziecko

Książka bardzo fajna, porusza temat małżeństwa. Polecam wciągnęła mnie strasznie, przeczytałam ją w parę godzin.

Lubię takie książki.
Lekkie, wciągające, opowiadające o życiu, o miłości, o przeciwnościach losu. Ale też o ludzkich pragnieniach, marzeniach, porywach i przebaczeniu.
Lubię książki, które skłaniają do myślenia, do zastanowienia się nad własnym życiem, nad rodziną, związkiem, małżeństwem, nad własnym "ja".
Taka jest właśnie ta książka.

"Zamek z piasku" to historia...

Bardzo fajna polska powieść, już od pierwszych stron się wciągnęłam.
Napisana jest w dobrym stylu, niczego w niej nie brakuje..
Szybko się czyta ale od początku wiedząc, że czyta się o prawdziwym życiu a nie o typowym romansidle

Każdemu zdarza się zagubić w pogoni za marzeniami. Każdemu zdarza się w tej pogoni zgubić to co naprawdę ważne, wartościowe. Ludzie często zapominają jak wiele mają i nie doceniają miłości, przyjaźni, zdrowia.
Problemy należy rozwiązywać, gorszy czas należy przeczekać. Po każdej burzy wychodzi słońce.
Przeżywałam emocje głównej bohaterki ale nie zawsze się z nią...

Dzisiaj wiem jedno. Tworzenie wzajemnych relacji, to jak budowanie zamku z piasku. Nieustannie trzeba o niego dbać, by nie runął… I by nikt nie wszedł w niego butami… Nie można na chwilę go spuścić z oczu."
💗
Moim zdaniem najważniejsze przesłanie tej książki odnajdziecie w powyższych słowach... Autorka na kartach książki otwiera nam oczy na wiele istotnych aspektów w...

Super książka, którą się dosłownie pochłania. Zapamiętam ją na długo.

Bardzo fajna szczera otwierająca oczy🙂 opowiadająca o tym jak bohaterka chciała za wszelką cenę zdobyć cel który był nie zdobycia poświęcając swoje małżeństwo i miłość którą ich łączyła wkoncu przejrzała na oczy ladujac w ramionach innego który mimo iż dawał jej wsparcie nie mógł zapełnić pustki po tym z którym przezyla tyle wspólnych lat i którego kochała mimo iż nie mógł...

Książkę pochłonęłam, przerwałam czytanie innej. Historia trójki bohaterów wciągająca, porusza trudny temat - posiadanie dziecka ale za jaką cenę - kryzysu w związku. Miłość - czy tez zagubiona miłość w małżeństwie, przyjaźń - czy raczej więź emocjonalna z przyjacielem, rozterki bohaterów, brak zaufania, Ale historia kończy się szczęśliwie. Polecam.

Książka w sam raz po świętach żeby sobie odpocząć i coś poczytać. Bohaterowie bardzo fajnie przedstawieni. Kryzys w małżeństwie, padnięcia w objęcia innego ale on też ma swoją połówkę i jak to pogodzić. Jednak jak co zawsze można liczyć na swojego męża w najważniejszych momentach. Polecam

Bardzo fajna powieść, którą pochłonęłam w weekend. Świetnie przedstawiony problem bezpłodności i ucieczki od niego. Świetnie opisany schemat zdrady. Wszyscy bohaterowie bardzo wyraziści i stworzeni tak, że pomimo wszystko, chce się im kibicować. Choć powieść porusza trudne tematy, to napisana jest bardzo lekko. Przez co nie przeczytałam jej, tylko pochłonęłam.

2 160
    1 750