One Sweet Ride

Okładka książki One Sweet Ride Jaci Burton
Okładka książki One Sweet Ride
Jaci Burton Wydawnictwo: Berkley Books Cykl: Play by Play (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Play by Play (tom 6)
Berkley Books
2013-06-04
2013-06-04

aww.. nie wiem co ma w sobie ta seria;/
Niby za mało dramatu jak dla mnie i wgl. , a i tak sięgam po dalsze tomy-__-
Ciekawie i zabawnie na leniwy wieczór, ale nic ponad to ;D
Mimo wszystko jak już zaczęłam tą serie to zapewne skończę:)

aww.. nie wiem co ma w sobie ta seria;/
Niby za mało dramatu jak dla mnie i wgl. , a i tak sięgam po dalsze tomy-__-
Ciekawie i zabawnie na leniwy wieczór, ale nic ponad to ;D
Mimo wszystko jak już zaczęłam tą serie to zapewne skończę:)

Bardzo dobra pozycja, najmniej w moim klimacie ale nasza parka <3 cud, miód i orzeszki.

Na półkach: , , , , , ,

Szósty już tom sportowej serii 'Play by Play'. Tym razem naszymi bohaterami zostają kierowca wyścigowy - Gray Preston i pracownica ojca Graya, senatora Prestona - Evelyn Hill.

Gray kocha wyścigi ponad wszystko, ale wybranie takiej ścieżki zawodowej spowodowało poróżnienie się ojca i syna w przeszłości. Od lat Gray i ojciec nie utrzymują kontaktu, a Gray jest wyjątkowo cięty na wszystko co dotyczy ojca, ale trudno się dziwić, jeśli czyta sie jaki był ojciec w przeszłości. Aż tu nagle dnia pewnego na Graya czeka piękna kobieta, która jak się okazuje została wysłana przez ojca z prośbą o wsparcie przy uzyskaniu głosów podczas wyborów. Czy Gray się zgodzi?

Evelyn Hill marzy o karierze w Białym Domu, to od zawsze był jej cel życiowy. Pracuje ciężko i osiąga to czego pragnie, ale czy oporny Gray nie stanie się przeszkodą na jej drodze?

Jak ta dwójka się dogada?

Poniżej możliwe SPOILERY!

Nie będę ukrywała, ta seria mi się przejadła... autorka nie ma za bardzo nic nowego do zaoferowania. Bohaterowie borykają się ciągle z bardzo podobnym typem problemów, chociaż trzeba przyznać, że polityczno-sportowy problem to nowość i dlatego też nie oceniłam tej książki niżej.

Kolejny standard - ani jedna strona, ani druga strona nie przyznają się do uczuć chociaż cierpią i chodzą jak zbite psiaki. Chociaż też trzeba przyznać, że jakby nie patrzeć na tych bohaterów przez pryzmat poprzednich tomów to są to charaktery nawet fajne, na pewno sympatyczne.

Problem z ojcem... fajny pomysł, ale nie kupuję tłumaczenia "próbowałem do Ciebie dotrzeć, ale nie odbierałeś telefonów, dlatego nie wiedziałeś, że miałem zawał"... nie no sorry, wsiadasz w samolot i lecisz i zmuszasz wręcz do rozmowy i wyjaśniasz sprawę...

Po ocenie widać 5/10 - taka wyśrodkowana ta ocena, czasami miałam ochotę dać 3/10, ale znalazłabym momenty na 7/10... można przeczytać, ale według mnie szału nie ma :).

Tego się nie spodziewałam. Zaskoczenia dwa... po pierwsze autorka prezentuje nam zawodnika sportów motorowych, popularnych w USA, a po drugie wątek polityczny. Bałam się, że będzie sztywno i nudno, ale na szczęście nie miałam racji:) Kolejna świetna historia:)

Nareszcie nie o hokeju, bejsbolu czy futbolu. Samochody. Szybka jazda. Nareszcie coś innego. Ale... no właśnie. Zbyt przewidywalna. Zbyt cukierkowa. Zupełnie jak gdyby zabrakło tej "pary" do pisania. No i pojawienie się par, które będą w kolejnych częściach. Zbyt przewidywalne. Niby fajnie, że już mogłam ich połączyć, ale zachowanie ich w tej części było takie... nastoletnie i rozkapryszone - że nie wiem, jak pójdzie mi z kolejnymi częściami. Nie mniej jednak warto ją przeczytać. Choć nie powaliła na kolana.

Wszystkie erotyki Jaci Burton są genialne. Trzymają w erotycznym napięciu;)
Czytasz jednym tchem.

Wszystkie erotyki Jaci Burton są genialne. Trzymają w erotycznym napięciu;)
Czytasz jednym tchem.

Jak każda książka z serii pbp niesamowita !
piekielnie gorąca :D Uwielbiam Jaci Burton i jej sposób pisania :)
w książce oczywiście nie brakuje gorących scen oraz gorących facetów :D
czego chcieć więcej ? :D

Jak każda książka z serii pbp niesamowita !
piekielnie gorąca :D Uwielbiam Jaci Burton i jej sposób pisania :)
w książce oczywiście nie brakuje gorących scen oraz gorących facetów :D
czego chcieć więcej ? :D

Jak zawsze Jaci Burton pokazała klasę. Książka baarrddzzoo gorąca !!!!! Pełna sexu. I co najlepsze nie trzeba czekać i czekać na rozwój wydarzeń. Akcja dzieje się szybko i konkretnie i to mi się podoba. Bohaterowie pełni energii, marzeń, z pasją wykonujący swój zawód. Książka jak poprzednie bardzo mi się podobała. Czytało się ją szybko i bezstresowo. Idealny gorący, namiętny romans do przeczytania na jeden wieczór.

książka fajna na spokojny wieczór. oczywiście duuuużo seksu, ale tak już jest z tą serią :)

Tak, tak i jeszcze raz tak. Ja poprostu kocham tą serię i tych facetów:). Sposób pisania tej autorki jest świetny. Pisane przez nią historie są wciągające, z fajnymi dialogami i gorrrącym seksem. Z niecierpliwością czekam na kolejną część:)

• Sportowcy
  • Romans