Najseksowniejszy wampir świata

Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość na kołku (tom 11) fantastyka, fantasy, science fiction
Sexiest Vampire Alive
Sexiest Vampire Alive
Miłość na kołku (tom 11)
fantastyka, fantasy, science fiction
Małgorzata Stefaniuk

Kolejna świetna książka o miłości z wampirami w roli głównej Kerrelyn Sparks. Tym razem głównym bohaterem który odnajduje miłość jest Gregori, syn Radinki i playboy świata wampirów .

Przez to że, Corky wrzuciła na yotube filmik na którym Connor zabija Casimira poprzez odcięcie mu głowy mieczem, a ten obraca się w proch, cały wampirzy świat jest zagrożony. Tajemnica...

Jak zwykle świetnie się czyta.. :)
polecam całą serię!

Na półkach: , , , , , , , ,

,,Gregori stojąc przed drzwiami, zaczął powtarzać swoje motto. - Jestem zbyt sexy dla mojej peleryny, zbyt sexy dla moich kłów ..." Kolejna świetna książka tej wspaniałej autorki, która spowodowała, że mój dzień zrobił się lepszy. Jak zwykle zabawna historia, która pozwala się oderwać od rzeczywistości. Polecam!

Przeczytane z sentymentu do poprzednich części, bo książki o wampirach to dla mnie pozycja obowiązkowa .. i z sentymentu przeczytam pewnie i resztę ;) Nie każdy wampiryczny romans może być fajny, ale skuście się na ten .. Choć w każdej części schemat ten sam, to bohaterowie są na tyle sympatyczni, itp że na pewno łatwo się do nich przywiążecie jak i ja ;)

Najseksowniejszy wampir świata
Filmik na YT nie zostawia wątpliwości. Wampiry istnieją.
Gregori jest nieumarłym od bardzo krótkiego (jak na wampira) czasu. Z tego względu tylko on nadawał się najlepiej do przekonania prezydenta, o usunięcie tego nagrania i ogłoszenia, że wszystko jest sfałszowane.
Abby jest naukowcem. Dla niej nie ma takich rzeczy jak wampiry. Lecz, gdy do...

Tym razem wampir i córka prezydenta. Ciekawe, co z tego wyjdzie. Ja już wiem i polecam.

2019

Zaczęłam od któregoś tam tomu zupełnie przez przypadek. Po kilku stronach wciągnęlo mnie, akurat miałam minorowy nastrój. A historyjka była prościutka i naiwniutka, ładnie podana, przyprawiona odpowiednią dozą wyciskacza łez co mi odpowiadało.
Nie jest to lektura Boże broń ambitna, to paranormalny Harlequin, ale ma parę smaczków. Każdy tom to odrębna całość, w następnym...

Na półkach: , , , ,

Kto by pomyślał że nawet córka prezydenta moze Zakochać się wampirze. Gregorii do boju!!!

Brakowało mi w tej części magii która towarzyszyła poprzedniej części. Książka dobra tak samo jak pierwsza czy druga i kolejne części.

Gregori, jeden z najlepszych bohaterów, znajduje żonę! Świetna część, zabawna i pełna zwrotów akcji. Poznajemy nowych bohaterów i zyskujemy nowych wrogów. Super!

Dyskusje

1 078