rozwiń zwiń

Początek Nowej Ery.

Okładka książki Początek Nowej Ery.
Igor Witkowski Wydawnictwo: Wydawnictwo WIS-2 literatura piękna
literatura piękna
Wydawnictwo WIS-2
2013-03-01
2013-03-01
cywilizacja Świat problemy wizja zmiany

Ciekawa wizja przyszłości i co nas ogranicza w przeskoku technologicznym. Pozycja dla osób, które nie przywiązują się do dogmatów w wierze i nauce. Podzielania na trzy księgi. Pierwsza opisuje prawdopodobne przyczyny upadku zachodniej cywilizacji, druga o obiektach latających na starych obrazach ze średniowiecza oraz szybkim rozwoju technologicznym nazistów podczas II wojny światowej, trzecia o przepowiedniach i objawieniach i upadku kościoła rzymskiego. Książka jest pisana raczej językiem rzeczowym (dowodowym).

Dodaj cytat z książki Początek Nowej Ery.