Początek Nowej Ery.

Wydawnictwo WIS-2
cywilizacja Świat problemy wizja zmiany
literatura piękna
cywilizacja Świat problemy wizja zmiany

Ciekawa wizja przyszłości i co nas ogranicza w przeskoku technologicznym. Pozycja dla osób, które nie przywiązują się do dogmatów w wierze i nauce. Podzielania na trzy księgi. Pierwsza opisuje prawdopodobne przyczyny upadku zachodniej cywilizacji, druga o obiektach latających na starych obrazach ze średniowiecza oraz szybkim rozwoju technologicznym nazistów podczas II wojny...

• Historia
  • 2014(przeczytane)

Dodaj cytat z książki Początek Nowej Ery.