Czarna owca

Okładka książki Czarna owca
Patrick Quentin Wydawnictwo: Da Capo Seria: Crime Classic kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller

więcej Więcej

Wydanie 1
Wydawnictwo DA CAPO
tytuł "CZARNA OWCA"

Jak większość książek Quentina, bardzo dobrze się czytało. Akcja wciąga, sprawca nieuchwytny. Łatwo można się wczuć w role głównych bohaterów. Tylko tak jakoś porucznik Trant słabo wypadł, a szkoda, bo polubiłam go tak jak Poirota.

Denerwująca jest bystrość głównego bohatera, który w trzy (tylko!!!) dni odkrywa prawdę. Sam zachowuje się lepiej wytropieniem zabójcy niż porucznik Trant.Liczne pytania retoryczne pojawiające się w wypowiedziach bohaterów- żenujące :/ Żadnej z postaci nie da się choć na chwilę polubić...

Plus za polskie postacie i styl, w jakim książka została napisana.

Książkę poleciła mi pani w bibliotece, po przeczytaniu pierwszego rozdziału wciągnęła mnie na tyle, że ukończyłem ją w 2 dni. Historia bardzo wciągająca, przyjemnie napisana, z ciekawym zakończeniem i paroma zwrotami akcji. Polecam wszystkim!

Moja 2ga książka Patricka Quentina, bardzo mi się spodobała, ciągła akcja, tajemnicza...

• Kryminał (serie)
  • 2007
  • 2020
  • ஐ LongTime Ago ஐ
  • Sensacja/kryminał
  • Przeczytane w 2016

Dodaj cytat z książki Czarna owca