Lodownia

The ice house
kryminał, sensacja, thriller
83-7120-968-1
Marek Marszał

Całkiem niezły brytyjski kryminał, w sam raz na jesienne wieczory.

Mam szczególną słabość do angielskich, czy ogólnie: brytyjskich, kryminałów, które po prostu lepiej mi smakują niż wszelkie inne. Nie inaczej było z tą książką. Bardzo ciekawa fabuła, dużo zwrotów akcji, zaskakujące zakończenie, dużo humoru. Pychota dla mnie, po prostu! Dodatkowo świetna galeria postaci. Na czele trzy przyjaciółki, mieszkające razem w starej posiadłości,...

Niezly kryminal przyznam szczerze, tzryma w napieciu i duzo lepszy niz wczesniej czytane przeze mnie Wedzidlo sekutnicy, polecam.

Świetna. Momentami wprost trudno się oderwać. Mój ulubiony tekst: "Jej wypowiedź była tak niefortunna jak pierdnięcie na herbatce u pastora" Polecam!

Dyskusje

• Kryminał