The Stone Prince

2010-06-01
Data 1. wydania:
2010-06-01
angielski
gena showalter imperia the stone prince

więcej Więcej

Gena Showalter u nas znana raczej z serii o Władcach Podziemi, oraz z historii o Alicji z Krainy Zombi. Tej drugiej serii nie znam, pierwszą napoczęłam i nie zagrało. Nie moje klimaty, nie mój typ. Blurb Kamiennego księcia brzmiał kusząco, aż się chciało sięgnąć, ale jednak to nadal Showalter. I tak trwało i mijało aż w końcu nadszedł dzień i otworzyłam książkę. I to była...

Fajna , lekka lektura. Bardzo dobra na oderwanie się od rzeczywistości :)

• Paranormal
  • Gryzoń
  • Gena Showalter
  • Fantasy / PR / Steampunk / Dystopia
  • Czytnik
  • Paranormal Romance
  • ⚠️❗ Chcę przeczytać - JUŻ !!!

Dodaj cytat z książki The Stone Prince