Nadchodzący sztorm

Richard Castle Wydawnictwo: 12 Posterunek Cykl: Derrick Storm (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
A Brewing Storm
Derrick Storm (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Justyna Żebrowska, Karolina Działowska
Derrick Storm CIA FBI spisek

Rzutem na taśmę postanowiłem przesłuchać tego audiobooka. W zasadzie to w dwóch wieczornych sesjach przesłuchałem całości. Akurat miałem ochotę na coś rozrywkowego, na szpiegowskiego audiobooka. Nie rozczarowałem się. Audiobook trzymał mnie cały czas w napięciu i z trudnością przerywałem słuchanie, gdyż koniecznie chciałem się dowiedzieć, co będzie dalej i jak się całość...

Nigdy nie przypuszczałam, że przeczytam książkę Richarda Castle'a!! A oto jednak mi się udało :)

Książka opowiada o Derricku Stormie, który został "przywrócony do życia" przez swojego kolegę i byłego pracodawcę. Musi pomóc w odnalezieniu porwanego pasierba senatora.
Do pomocy ma śliczna Panią policjantkę z FBI.

Wszystko byłoby pięknie i ładnie, gdyby nie to, że wciąż...

Taka sobie, nie wciągnęła mnie, nie zaskoczyła. Tyle w temacie.

Zaskoczyło mnie, że książka ma tak mało stron. Pomimo to historia jest ciekawa i chętnie przeczytam dalej.
Zachętą do przeczytania stał się serial, w którym jest pisarz, ale sądziłam, że będzie coś więcej. Może tak będzie w kolejnych tomach

Trudno nazwać tę pozycję książką. Menu w średniej klasy restauracji jest obszerniejsze. Fabuła przeciętna, tłumaczenie byle jakie. Można ją przeczytać w kolejce do dentysty lub na przystanku autobusowym. Ryszardzie Castle (czy jak się tam naprawdę nazywasz)! Nie idź tą drogą!

Spodziewałam się czegoś więcej.
Oglądałam kilka odcinków serialu Castle i sądziłam, że książka może być ciekawa, nieco się przeliczyłam.

Generalnie co w temacie:

Jest pierwsza część trylogii o losach Derricka Storm'a byłego agenta CIA pracującego pod przykryciem Steve Manson. Dlaczego pod przykryciem, a no dlatego, że została upozorowana jego śmierć.

Pewnego dnia zjawia...

seria supr, odróżnieniu do serialu "Castle" w książce Derrick Storm pozostaje żywy.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nadchodzący Sztorm, to pierwsza część trylogii przedstawiająca losy byłego agenta wywiadu, Derricka Storma. Pełna toczącej się z zawrotną prędkością akcji i napięcia, które nie opuszcza czytelnika ani na chwilę, tworzy z niej całkiem dobrą sensację, którą czyta.

zapraszam do zapoznania się z recenzją...

Na półkach: , , , ,

„Nadchodzący sztorm” to pierwsza część trylogii przygód Derricka Storma,, Richarda Castle’a. Thiller szpiegowski krótki, a dzięki temu szybko się go czyta.
Derrick Storm to były agent CIA, który wiele lata temu upozorował własną śmierć, by móc odejść z wywiadu. Ale jak się okazuje nie tak łatwo opuścić agencje rządowe, które prędzej czy później się o człowieka upomną… Tak...

Dla wiernej fanki serialu "Castle" seria o Derrick'u Stormie, była jedną z pozycji obowiązkowych... i nie sprawiła mi zawodu! Oczywiście książka była bardzo krótka, pełna akcji rodem z kina klasy B i niewiarygodnie przewidywalna, ale przecież taka miała być!!! Wspaniały "przerywnik" pomiędzy odcinkami ulubionego serialu.

• E-book
  • Chcę w prezencie
  • 2014
  • Audiobooki
  • 2013
  • E-booki
  • Ebooki

Dodaj cytat z książki Nadchodzący sztorm