Kup teraz - 3 oferty w cenie od 22.00 zł do 28.96 zł

Czarna lista

Brad Thor Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Scot Harvath (tom 11) kryminał, sensacja, thriller
Black List
Scot Harvath (tom 11)
kryminał, sensacja, thriller
Robert J. Szmidt
thriller morderstwo sensacja kryminał

szpiegowska intryga ,mało akcji,dużo wprowadzenia w temat działania struktur różnych organizacji wywiadu.

Bardzo ciekawa fabuła osadzona w realnych ramach politycznych i społecznych. Dobrze się czyta, ale brakuje mi czegoś, jakichś dodatkowych przemyśleń.

Nie jest zła ta książka, ale lepszy byłby z tego film. Przy końcówce, czułam jakby autor przypomniał sobie, że musi już kończyć. Rozwiązanie akcji za bardzo skondensowane... powinno trwać choć 10 stron dłużej.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

1983

73/2017 (A)

Pierwsza książka tego autora i nie ostatnia :).Wszystko akuratne : tempo, intryga i zwroty akcji. POLECAM

Typowa sensacyjna powieść. Ale nie wciągnęła mnie tak jak inne z tego gatunku.

Interesująca książka, bohaterzy też są całkiem ciekawi, lecz zdarzają się też nudne chwile.

Czytanie może nie było bardzo ekscytujące, ale nie można powiedzieć, że książka mnie nudziła, czy nie wciągnęła. Wydarzenia wytworzyły we mnie potrzebę dowiedzenia się, jak to wszystko się zakończy, choć patrząc na to, jak poważny zamach terrorystyczny groził Ameryce, można było się spodziewać tylko jednego finału. Zbyt wiele się w moich domniemaniach nie pomyliłam,...

Niby wszystko jest - międzynarodowa intryga, dobrze wykreowani bohaterowie, trudne do rozwiązania tajemnice, a przede wszystkim dużo strzelanin i ciągłe tykanie zegara odmierzającego czas do nieuniknionej katastrofy. Niestety, brakuje tego "czegoś", co sprawia, że nie można oderwać się od czytania.

Książkę czyta się dość szybko i to jej zaleta (przynajmniej dla mnie), bo tylko to, że nie lubię porzucać książek "w połowie", sprawia, że ją ukończyłem. Według mnie - stereotypowo i zapewne krzywdząco patrząc na amerykańskie społeczeństwo - to taka książka dla przeciętnego Amerykanina. Styl pisania autora taki, jakby właśnie ukończył gimnazjum. Niestety kiepska i mało...

• 2013
  • Audiobook